آموزش رفع مشکل به هم ریختن تنظیمات گوشی های سامسونگ

در مقاله ی پیش  رو یاد می گیرید که چطور از تغییر تنظیمات گوشی تان باخبر شوید و آن را به حالت اولش برگردانید.

Nice Catch و RegiStar، از بهترین ماژول های اپلیکیشن Good Lock سامسونگ، امکان سفارشی کردن بسیاری از بخش های گوشی مانند سفارشی کردن منوی تنظیمات را فراهم می کنند.

یکی از قابلیت های جذاب در ماژول های Nice Catch و RegiStar، تنظیم تاریخچه ی تغییرات (Setting change history) است که با استفاده از آن می توانید تغییرات و دستکاری های اعمال شده  روی تنظیمات گوشی تان را مشاهده کنید و آن را به حالت اولش برگردانید. مثلا فرض کنید فرزندتان برخی تنظیمات مهم گوشی را به هم ریخته است؛ در چنین موقعیتی ماژول های فوق به کمک شما خواهد آمد.

Nice Catch و RegiStar از طریق فروشگاه گلکسی برای دانلود دردسترس هستند و برای استفاده از آن ها باید اپلیکیشن Good Lock را نصب کنید. در ادامه به مراحل فعال کردن و طرز استفاده  از آن ها می پردازیم.

مشاهده تاریخچه ی تغییرات با ماژول Nice Catch

اپلیکیشن Good Lock را بازکنید.

به دنبال Nice Catch بگردید، آن را نصب کنید و وارد شوید.

در ابتدای صفحه، دکمه ی تغییردهنده ی وضعیت On را روشن کنید.

سپس با اسکرول به سمت پایین، دکمه ی تغییردهنده  ی وضعیت Setting change history را روشن کنید.

حالا هر تغییری در گوشی تان، در بخش Setting change history قابل مشاهده است. مثلاً من قابلیت Dark mode را خاموش و روشن کردم و این تغییرات در بخش مذکور نشان داده می شوند.

همچنین می توانید با ضربه زدن روی منوی سه نقطه در سمت راست بالا، تغییرات را براساس نام اپلیکیشن، فعالیت تغییردهنده ی تنظیمات یا برحسب نوع تنظیم مرتب سازی کنید یا حتی تغییرات نمایش داده شده را پاک کنید.

مشاهده تاریخچه ی تغییرات با ماژول RegiStar

اپلیکیشن Good Lock را باز کنید.

ماژول RegiStar را نصب کنید و روی آن ضربه بزنید.

Settings change history را انتخاب کنید.

دکمه ی تغییردهنده ی وضعیت On را روشن کنید.

از این به بعد هر تغییری را می توانید در بخش Settings change history مشاهده کنید.

همچنین با انتخاب نماد ساعت در بالای صفحه می توانید از تغییریافتن تنظیمات به کمک نوتیفیکیشن مطلع شوید و با انتخاب گزینه ی چرخ دنده، به صفحه ی تنظیمات مرتبط بروید.

در کنار ماژول های RegiStar و Nice Catch اپلیکیشن Good Lock سامسونگ، تعداد زیادی ماژول دیگر وجود دارد که به شما این امکان را می دهد گوشی تان را به روش های بسیاری شخصی سازی کنید.

اگر کاربر گوشی های سامسونگ هستید، علاوه بر اپلیکیشن گودلاک، شاید از برخی قابلیت های مخفی گوشی سامسونگ هم بی خبر باشید که شما را شگفت زده خواهند کرد. سامسونگ در زمینه  های شخصی سازی جلوتر از سایر تولیدکنندگان گوشی های هوشمند قرار دارد.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 4 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *