ارائه ی معرفی نامه به دانشجویان در سامانه ی دانشجویی بهزیستی فراهم شد

رئیس مرکز فناوری سازمان بهزیستی کشور از بازگشایی سامانه دانشجویی بهزیستی برای ثبت نام ترم بهمن خبر داد و گفت: بسیاری از افراد تقاضا داشتند که معرفی نامه به دانشگاه همانند گذشته داشته باشند که درحال حاضر سامانه این امکان را دارد و هریک از افراد که نیاز به این معرفی نامه داشته باشند قابلیت پرینت نامه وجود دارد که باید مهر و امضای شهرستان و استان را داشته باشند.

مجید رضازاده در تشریح روند ثبت نام دانشجویان تحت پوشش بهزیستی در سامانه گفت: سامانه دانشجویی بهزیستی برای ثبت نام ترم بهمن ماه برای دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مجددا باز شده و کسانی که می خواهند برای ترم بهمن ماه ثبت نام کنند، می توانند اقدام کنند البته کسانی که برای ترم مهر نیز موفق به ثبت نام در سامانه نشده بودند و یا افرادی که نقص پرونده داشته اند و لازم بوده مدارکشان را تکمیل کنند فرصت دارند نواقص پرونده را برطرف کنند.

وی افزود: تاکنون ۲۷هزار ثبت نام در سامانه انجام شده که بیش از ۴۰۰۰ برای ترم دوم بوده است. حدود ۲۲ هزار دانشجو در سامانه ثبت نام کرده اند که برای حدود ۱۸ هزار نفر پرداخت داشته ایم. افرادی که پرونده آنها کامل و تاییدیه اخذ کرده اند کارشان به اتمام رسیده و امیدواریم افرادی که پرونده آنها ناقص است رفع نقص کنند و اگر ثبت نام نکرده اند این کار را انجام دهند و افرادی که مدارک ترمی خود را بارگذاری نکرده اند این کار را انجام دهند تا به سرعت پرداخت ها را داشته باشیم.

رضازاده ادامه داد: بسیاری افراد تقاضا داشتند که معرفی نامه به دانشگاه همانند گذشته داشته باشند که درحال حاضر سامانه این امکان را دارد و هریک از افراد که نیاز به این معرفی نامه داشته باشند قابلیت پرینت نامه وجود دارد که باید مهر و امضای شهرستان و استان را داشته باشند تا برای تخفیف ۲۰ درصدی و ثبت نام به دانشگاه ارائه کنند.

منبع: ایران سپید.

2 دیدگاه دربارهٔ «ارائه ی معرفی نامه به دانشجویان در سامانه ی دانشجویی بهزیستی فراهم شد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 15 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *