با اپ Resume Builder به سرعت رزومه ی انگلیسی بسازید

با سنگین تر شدن موج مهاجرت و افزایش درخواست های شغلی داشتن یک رزومه حرفه ای انگلیسی به نیاز خیلی ها تبدیل شده است. عده ای ترجیح می دهند این رزومه ها را به طور دستی طراحی کنند اما بخش زیادی از افراد یا مهارت این کار را ندارند و یا وقتش را. بنابراین اینجاست که یک اپلیکیشن رزومه ساز شدیدا به کار می آید.

در این مقاله با اپلیکیشن Resume Builder & CV Maker آشنا می شوید که راست کار ساخت رزومه است؛ ابزاری که انواع و اقسام قالب آماده را در اختیارتان قرار داده و امکان امضای الکترونیکی را هم برایتان فراهم می کند.

Resume Builder برای اندروید منتشر شده و بیش از 1 میلیون نصب فعال دارد. بنابراین از بابت کیفیت اپلیکیشن خیالتان راحت باشد چرا که از معدود برنامه هایی است که در میان سیل عظیم ابزارهای رزومه ساز نامش شاخص شده. دلیل این موفقیت هم به سادگی کار با اپلیکیشن و البته رایگان بودن بخش زیادی از امکاناتش بر می گردد.

در Resume Builder می توانید بین 300 قالب برای ساخت رزومه بگردید که عمدتا ساختار ساده اما شیک و درخوری دارند. این قالب ها تا حدی قابل شخصی سازی هم هستند به طوری که می توانید رنگ پس زمینه و ابعاد و نوع فونت و قطع کاغذ و مواردی از این دست را تغییر بدهید. حتی اپلیکیشن در یک اقدام جالب امکان ثبت امضای الکترونیکی را هم برایتان فراهم کرده که منظره ای بسیار حرفه ای و زیبا به رزومه تان می دهد.

با پر کردن فیلدهای هر قالب (شامل مشخصات شناسنامه ای و مدارک تحصیلی و …) رزومه تان آماده می شود که می توانید به شکل پی دی اف تحویل بگیرید و درجا به اشتراک  بگذارید. نکته عالی اینکه Resume Builder از بیش از پنجاه زبان (که متأسفانه فارسی بینشان نیست) پشتیبانی می کند. این یعنی هر زمان که بخواهید می توانید رزومه تان را سریعا به زبان مد نظرتان ترجمه کنید.

اما در کنار رزومه چند قابلیت کاربردی دیگر هم می بینید. اپلیکیشن نامه های آماده برای استعفا یا ترفیع مقام شغلی را هم در خودش دارد ضمن این که می توانید Cover Letter هم بنویسید و به شکل ضمیمه رزومه با دیگران به اشتراک بگذارید. این امکانات واقعا عالی و کاربردی هستند هر چند که Resume Builder مثل تمام اپ های رایگان نقطه ضعف های خاص خودش را هم دارد.

کاملا درست حدس زدید، در مورد تبلیغات صحبت می کنم. متأسفانه باید بگویم که در صورت متصل بودن به اینترنت تبلیغات تمام صفحه بسیار ناجوری را در محیط اپ می بینید که تحملشان بعد از مدتی واقعا سخت می شود. اما اگر از اپ به طور آفلاین استفاده کنید امکان دارد اصلا آن ها را نبینید. نکته بعد اینکه در نسخه رایگان اپلیکیشن باید انتظار قفل بودن بعضی قالب های آماده و تحویل خروجی با واترمارک را هم داشته باشید.

اما در مجموع عملکرد اپلیکیشن بسیار خوب است و مطمئنا می تواند کار بسیاری از افراد را راه بیندازد.

منبع: دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *