ارسال پیام صوتی و ایجاد نظرسنجی در کانال های واتساپ امکان پذیر شد

متا امکانات کاربردی جدیدی برای کانال های واتساپ معرفی کرد که به بهبود تعامل با دنبال کنندگان آن ها کمک می کنند.

واتساپ ویژگی های جدیدی معرفی کرده است و اکنون کانال های این پیام رسان می توانند برای تعامل با دنبال کنندگان از آن ها بهره ببرند. درحال حاضر مدیران همه ی کانال های واتساپ می توانند پیام صوتی برای مخاطبان بفرستند. طبق اعلام متا کاربران واتساپ روزانه هفت میلیارد پیام صوتی ارسال می کنند که نشان از محبوبیت بالای این ویژگی دارد و اضافه شدن قابلیت مذکور به کانال ها واقعاً جذاب به نظر می رسد.

قابلیت جدید دیگر واتساپ برای کانال ها، امکان ارسال نظرسنجی در چت ها است. تغییر دیگر اینکه پیام رسان تحت مالکیت متا اکنون به کانال ها اجازه می دهد حداکثر ۱۶ مدیر داشته باشند.

بر اساس بیانیه ی رسمی، کاربران اکنون می توانند به روزرسانی های کانال های واتساپ را به عنوان وضعیت خود با دیگران به اشتراک بگذارند. از آنجا که امکان اشتراک گذاری یادداشت های صوتی نیز به عنوان وضعیت واتساپ وجود دارد، احتمالاً قابلیت اشتراک گذاری پیام های صوتی کانال ها هم دردسترس کاربران قرار گرفته است.

واتساپ ویژگی کانال  را ابتدا در ژوئن ۲۰۲۳ (خرداد ۱۴۰۲) در سنگاپور و کلمبیا راه اندازی کرد و سپس در سپتامبر ۲۰۲۳ (شهریور ۱۴۰۲) دسترس کاربران سرتاسر جهان قرار گرفت. در آن زمان فقط امکان تعیین یک نفر به عنوان مدیر هر کانال وجود داشت که حالا این محدودیت نیز از بین رفته و به ۱۶ مدیر رسیده است.

واتساپ خاطرنشان کرد محبوبیت  کانال های این پلتفرم به سرعت افزایش یافته است و بیش  از ۵۰۰ میلیون  نفر در هر ماه از این ویژگی استفاده می کنند.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *