ساخت استیکر با کمک هوش مصنوعی در آپدیت جدید تلگرام

آپدیت جدید تلگرام ساخت استیکر را با ابزاری پیشرفته برای کاربران امکان پذیر می کند.

تلگرام در جدیدترین به روزرسانی پیام رسان خود ابزار جدیدی را برای ساخت استیکر براساس تصاویر موجود در گوشی رونمایی کرد. براساس بیانیه ی مطبوعاتی تلگرام، کاربران از این پس می توانند بدون ترک کردن این پیام رسان، داخل اپلیکیشن استیکرهای متنوعی بسازند.

دسترسی به پنل ساخت استیکر از طریق آیکون «+» در بخش استیکرهای تلگرام امکان پذیر است. پس از ساخت استیکر، می توانید آن را برای مخاطبتان ارسال یا مجموعه استیکرهای جدیدی ایجاد کنید.

فرایند ساخت استیکر در تلگرام بسیار ساده به نظر می رسد. پس از انتخاب عکس مدنظر، تنها با یک کلیک می توانید پس زمینه ی عکس را حذف کنید. تلگرام ابزارهایی در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید استیکر را به دلخواهتان تغییر دهید.

برای افزودن استیکر به یک مجموعه، می توانید ایموجی هایی را انتخاب کنید که احساسات آن استیکر را توصیف می کنند. تلگرام از هوش مصنوعی برای پیشنهاد ایموجی براساس تصویر مدنظر شما استفاده خواهد کرد.

در نسخه ی جدید تلگرام، این امکان وجود دارد که استیکرهای موجود را به مجموعه های سفارشی خود اضافه کنید. به بیان بهتر، می توانید تمام استیکرهای دلخواهتان را در یک مجموعه جمع آوری کنید.

برای به اشتراک گذاشتن مجموعه استیکرهای خود، کافی است یکی از استیکرها را برای شخصی ارسال کنید. مخاطبتان می تواند با کلیک روی آن، کل مجموعه استیکر را برای خود دانلود کند.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *