تلگرام بیزنس رونمایی شد

نسخه ی تجاری پیام رسان تلگرام با قابلیت های هیجان انگیز ازجمله دسترسی به چت بات رونمایی شد.

تلگرام در بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد که از امروز تمامی کاربران می توانند حساب های معمولی خود را به حساب تجاری تبدیل کنند تا یک سری قابلیت ویژه برای آن ها فعال شود. این قابلیت ها شامل مواردی مثل ساعت بازشدن کسب و کار، موقعیت مکانی، پاسخ سریع و چت بات می شود.

جدیدترین سرویس تلگرام که Telegram Business نام دارد، دسترسی به قابلیت های تجاری را بدون نیاز به دانش کدنویسی ممکن می کند. تا قبل از رونمایی تلگرام بیزنس، توسعه دهندگان به یک سری ابزار ویژه برای ساخت بات های قدرتمند و مینی اپلیکیشن دسترسی داشتند.

یکی از ویژگی های نسخه ی تجاری تلگرام، تعیین ساعت فعالیت کسب و کار و همچنین نمایش موقعیت مکانی است. این اطلاعات در همان صفحه ی پروفایل شما قابل رؤیت خواهند بود.

کسب و کارها می توانند با فعال سازی تلگرام بیزنس، صفحه ی آغاز اختصاصی طراحی کنند. در این صفحه می توانید از متن و استیکر اختصاصی بهره بگیرید تا با پیامی ویژه به استقبال کاربران جدید بروید.

تلگرام بیزنس به شما امکان می دهد که به بخش پاسخ های سریع دسترسی داشته باشید. پاسخ های سریع در واقع میانبرهایی برای ارسال پیام های از پیش نوشته شده هستند و می توانند حاوی لینک و استیکر و فایل باشند. نسخه ی تجاری تلگرام پیام خوش آمدگویی و پیامِ در دسترس نبودن نیز دارد.

به لطف تلگرام بیزنس همچنین می توانید برچسب های رنگی به چت ها اضافه کنید تا حالت منحصر به فرد به خود بگیرند. امکان ساخت لینک به صفحه ی چت نیز وجود دارد.

یکی از جذاب ترین ویژگی های تلگرام بیزنس، ارائه ی چت بات هوش مصنوعی است. هنگام اضافه کردن چت بات می توانید تعیین کنید که آن سرویس هوش مصنوعی به کدام چت ها دسترسی داشته باشد. تلگرام معتقد است که چت بات های هوش مصنوعی، عصر جدیدی را برای بات های این پیام رسان رقم می زنند.

تلگرام می گوید که فعلاً تمامی قابلیت های تجاری اش به صورت رایگان در دسترس کاربران پریمیوم قرار دارند.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + شانزده =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *