همه چیز درباره بازی Hamster Kombat

همستر کامبت (Hamster Kombat) ستاره ای نوظهور در دنیای بازی های کریپتویی تلگرامی است که کاربران می توانند با فعالیت در آن، سکه های مجازی به دست آورند.

بازی کریپتویی همستر کامبت (Hamster Kombat) در تلگرام اخیراً محبوبیت فراوانی به دست آورده است. این بازی به کاربران اجازه می دهد فقط با ضربه زدن روی نمایشگر دستگاه خود، سکه ی مجازی کسب کنند. با توجه به موفقیت و رشد چشم گیر برخی بازی های تلگرامی مرتبط با رمز ارزها ازجمله نات کوین، شاهد موجی از بازی های مشابه هستیم که هرکدام وعده ی ایردراپ های احتمالی به کاربران می دهند.

مهم: آینده ی بازی همستر کامبات واقعاً مشخص نیست و هیچ تضمینی برای تبدیل آن به پول واقعی وجود ندارد؛ بنابراین این معرفی را به منظور تأیید برای درآمدزایی قلمداد نکنید. ما فقط بازی همستر را معرفی و وعده های آن را بازگو می کنیم.

توجه  داشته باشید اگرچه نات کوین سرانجام با لیست شدن در صرافی ها امکان تبدیل سکه های مجازی به پول واقعی را فراهم کرد اما همچنان وایت پیپر ندارد و هیچ نقشه ی راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است؛ پروژه ای که بسیاری از کارشناسان با استناد به شواهد متعدد اعلام کردند به احتمال زیاد هیچ گاه به پول واقعی تبدیل نخواهد شد.

نقشه ی راه بازی همستر کامبت برای ایردراپ شامل چند مرحله  می شود: مذاکره با صرافی ها، مذاکره با بازارسازان، همکاری های کلیدی و لیست وظایف. درحال حاضر میلیون ها کاربر درحال جمع آوری سکه در بازی مذکور هستند و در صورت لیست شدن توکن آن در صرافی ها، می توان سکه های داخل بازی را به پول واقعی تبدیل کرد.

همستر کامبت چیست؟

در دنیای پرهیاهوی بازی های کریپتویی، همستر کامبات در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) راه اندازی شد. این پروژه توجهات زیادی را در جامعه ی ارز دیجیتال به  خود جلب کرد و پس  از ۱۱ روز از راه اندازی اولیه به رکورد قابل  توجه یک میلیون کاربر رسید که تعداد آن ها هر روز بیشتر می شود. Hamster Kombat طبق ادعای سازندگانش تاکنون بیش  از ۶۰ میلیون کاربر و ۲۴ میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می تواند فقط با ضربه زدن ساده روی نمایشگر گوشی خود، سکه های مجازی کسب کند؛ سکه هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی را دارند. البته قیمت همستر کامبت تا زمانی  که این پروژه در صرافی ها لیست نشود، مشخص نخواهد بود.

هرچند درحال حاضر همستر کامبت فقط یک بازی است، احتمال ایردراپ آن وجود دارد. این یعنی احتمال دارد افرادی که سکه های داخل بازی را جمع آوری می کنند، در طول TGE (رویداد ایجاد توکن) واجد شرایط ایردراپ شوند. به  بیان دیگر در صورت لیست شدن پروژه در صرافی ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین خواهد شد و در آن صورت امکان فروش سکه ها و تبدیل آن ها به پول واقعی فراهم خواهد شد.

نکته ی مهم دیگر اینکه طبق اعلام توسعه دهندگان Hamster Kombat، توکن این پروژه بر بستر بلاک چین TON ایجاد خواهد شد.

آموزش بازی کریپتویی Hamster Kombat

برای شروع بازی Hamster Kombat و جمع آوری سکه های مجازی، ابتدا باید ربات تلگرامی پروژه را اجرا کنید. برای انجام این کار، به حساب کاربری تلگرام و همچنین لینک ربات نیاز دارید.

پس از ورود به ربات Hamster Kombat در تلگرام، متن خوش آمدگویی با گزینه ی شروع بازی نمایش داده می شود. روی Start ضربه بزنید تا به صفحه ی بازی انتقال داده شوید. در منوی پایین این بازی بخش های Exchange ،Mine ،Friends ،Earn و Airdrop را می بینیم که هرکدام را توضیح خواهیم داد.

بخش Exchange

در بخش Exchange بازی Hamster Kombat که صفحه ی اصلی محسوب می شود، سکه ای بزرگ با نماد بازی یعنی همستر دیده می شود که با ضربه زدن روی آن می توانید سکه های مجازی جمع آوری کنید. در این صفحه اطلاعاتی مثل تعداد سکه های کسب شده و موارد دیگر نیز نمایش داده می شوند.

صفحه ی Boost بازی Hamster Kombat

با ضربه زدن روی Boost وارد بخش ارتقادهنده های بازی می شوید. در بالای صفحه ی Boost و زیر عنوان Free daily boosters گزینه ی Full energy را داریم که با ضربه زدن روی آن می توانید تا سقف مشخصی که با علامت رعدوبرق نشان داده  شده است، بی وقفه برای دریافت سکه ضربه بزنید. در بخش Boosters دو گزینه ی Multitap و Energy limit را داریم که به ترتیب برای افزایش تعداد سکه های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به کار می روند.

بخش Mine

در قسمت Mine بازی می توانید با پرداخت مقداری از سکه های جمع آوری شده، کارت های استخراج خریداری کنید. با خرید هرکدام از این کارت ها به طور روزانه یا ساعتی و کاملاً خودکار سکه به دست خواهید آورد. به عنوان مثال با خرید کارت BTC Pair و پرداخت ۲۵۰ سکه، سیستم بازی هر ساعت به طور خودکار ۴۰ سکه به حسابتان اضافه خواهد کرد.

بخش Friends ،Earn و Airdrop

با اشتراک گذاری لینک دعوت اختصاصی خود در بازی Hamster Kombat می توانید پاداش دریافت کنید که به صورت سکه به حساب شما اضافه خواهد شد. با هر دعوت موفق ۵٬۰۰۰ سکه  دریافت خواهید کرد و اگر کاربر مورد نظر حساب تلگرام پریمیوم داشته باشد، این پاداش به ۲۵٬۰۰۰ سکه افزایش خواهد یافت.

در بخش Earn با انجام کارهای ساده ای مثل عضویت در کانال یوتیوب بازی، عضویت در کانال تلگرام، صفحه ی ایکس (توییتر سابق) و موارد دیگر می توانید سکه های اضافه به عنوان پاداش دریافت کنید.

درنهایت بخش Airdrop را داریم که در آن مراحل رسیدن به ایردراپ واقعی بازی Hamster Kombat و وضعیت تکمیل آن ها را مشاهده می کنید. درحال حاضر بخش مذاکره با صرافی ها، مذاکره با بازارسازان و همکاری های کلیدی انجام شده اند و فقط مرحله ی لیست وظایف برای دریافت ایردراپ باقی مانده است.

آیا همستر کامبت قانونی است؟

با توجه به ماهیت غیرقابل پیش بینی دنیای ارزهای دیجیتال، نمی توان به طور مستقیم گفت که همستر کامبت قانونی یا کلاهبرداری است. با این حال، طبق برخی نشانه ها، Hamster می تواند در نهایت به چیزی مفید تبدیل شود و یکی از این نشانه ها همکاری های استراتژیک آن  با صرافی هایی مانند BingX به شمار می آید.

همکاری Hamster با صرافی های رمزارز مثل BingX یعنی احتمالاً در آینده شاهد لیست شدن توکن آن  در صرافی ها مذکور باشیم و در آن صورت قیمت ارز همستر کمبات مشخص خواهد شد. البته درحال حاضر تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که به بازی و جمع آوری سکه ادامه دهیم.

تاریخ انتشار توکن همستر کامبت

سؤال بسیاری از کاربران این است که همستر کمبات کی لیست می شود؟ طبق برخی شایعات، توکن Hamster Kombat احتمالاً در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) وارد صرافی های متمرکز رمز ارز خواهد شد و در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، می توانید سکه های جمع آوری شده در بازی را به پول واقعی یا سایر رمز ارزهای معتبر مثل بیت کوین، اتریوم و تتر تبدیل کنید.

همچنین در صورت لیست شدن همستر کامبت در صرافی ها می توانید توکن های خود را در کیف پول سخت افزاری یا کیف پول نرم افزاری نگه داری کنید تا شاید در آینده ارزش آن ها بیشتر شود.

آیا همستر ارزش امتحان کردن دارد؟

اگر به دنبال بازی کریپتویی ساده، اعتیادآور و با پتانسیل کسب درآمد هستید، Hamster Kombat قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد. این بازی به سرعت در حال رشد است و به نظر می رسد روند رو به رشد آن در آینده همچنان ادامه یابد. با این حال، باید اشاره کنیم هیچ تضمینی برای کسب درآمد واقعی در بازی های کریپتویی وجود ندارد و پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از سرمایه گذاری در هر بازی کریپتویی، تحقیقات خود را انجام دهید. از طرفی با توجه به لیست شدن پروژه هایی مثل نات کوین در صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی، کمی وقت گذاشتن روی بازی همستر کامبت پیشنهاد می شود.

چطور در همستر کامبت، سکه های بیشتری کسب کنیم؟

در صفحه ی اصلی بازی Hamster Kombat روی Friends ضربه بزنید و در صفحه ی بعد گزینه ی Invite Friends را انتخاب کنید تا لینک دعوت اختصاصی شما ایجاد شود. اکنون می توانید این لینک را برای دوستان خود بفرستید.

همچنین در بخش Mine می توانید با خرید کارت های مختلف، به طور خودکار در بازه های زمانی ساعتی و روزانه، مقداری سکه به دست آورید. علاوه بر این با عضویت در شبکه های اجتماعی Hamster Kombat ازطریق بخش Earn می توانید پاداش های بیشتری دریافت کنید.

دیلی کمبو (Daily Combo) همستر کمبت چیست؟

در ربات همستر کامبت و در تب Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر ۲۴ ساعت به روز می شود.

شما در این بخش با پیداکردن سه کارت ویژه می توانید ۵ میلیون سکه ی داخل بازی جایزه بگیرید.

چگونه ۵ میلیون سکه دیلی کمبو را دریافت کنیم

برای دریافت ۵ میلیون سکه ی بخش کمبو همستر کامبت باید سه کارت مخصوص هر روز را از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials خریداری کنید. یافتن این کارت ها میان صدها گزینه، کاری زمان بر است و علاوه بر این سکه های کنونی شما را کاهش خواهد داد.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 14 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *