با تلاش مؤسسه توانگران کار آفرین شیراز، نسخه ی بریل کتاب 504 واژه ی ضروری انگلیسی چاپ شد

با تلاش مؤسسه توانگران کار آفرین شیراز، نسخه بریل 504 تولید شد

برای نخستین بار در کشور «نسخه بریل کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی» در موسسه نابینایان توانگران کار آفرین شیراز تولید شد. به مناسبت 23 مهر ماه 1401، روز جهانی عصای سفید طی مراسمی از «نسخه بریل کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی» با حضور شماری از مسئولان عالی استانی رونمایی شد و این کتاب ارزشمند در اختیار دانشجویان قرار گرفت. باید افزود که این کتاب از منابع مهم مورد نیاز دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است که نسخه بریل آن با هزینه مادی و معنوی موسسه نابینایان کارآفرین شیراز تأمین شد و همزمان با این رویداد مهم از یک منبع آموزشی صوتی و تصویری با عنوان بسته آموزشی خودآموز بریل رونمایی شد. این بسته نیز در قالب چند فایل صوتی تهیه شده است که حروف الفبای بریل را با اشعاری ساده و شیرین به کودکان آموزش می دهد. باید افزود کلیه مراحل تولید این بسته اعم از سرایش شعر و ساخت موسیقی ، خوانش و صدابرداری توسط هنرمندان نابینا و کم بینای موسسه نابینایان توانگران انجام شده است.

علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ با این مؤسسه به شماره  ۰۷۱۳۸۳۱۸۸۱۵ تماس بگیرند.

منبع: ماهنامه ی نسل مانا.

یک دیدگاه دربارهٔ «با تلاش مؤسسه توانگران کار آفرین شیراز، نسخه ی بریل کتاب 504 واژه ی ضروری انگلیسی چاپ شد»

 1. سلام.
  ضمن تشکر از هر فرد یا نهادی که به افراد نابینا کمک میکنه واقعا خدا به همشون خیر بده.
  اما اینکه نوشتین:
  “برای نخستین بار در کشور”
  درست نیست.
  مؤسسه رودکی تهران سالهاست این کتاب رو چاپ کرده و چاپ این کتاب قدمت طولانی داره و من فکر میکنم سال نود یا شایدم زودتر این کتاب رو از رودکی گرفته بودم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − دو =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *