سنجش میزان سلامت با نرم افزار اندرویدی دسترس پذیر ICare Oxygen Monitor

حالا که جهان درگیر پاندمی کرونا است و سلامت، موضوع داغ همه بحث ها و فکر و ذکر همه ما شده، بازار اپلیکیشن های مبایلی که مدعی کمک به روند سلامت کاربران اندروید هستند هم حسابی گرم شده است. اغلب اپلیکیشن های حوزه سلامت از نظر استانداردهای دسترسی پذیری در وضعیت مناسبی قرار ندارند و صفحه خوان های ما نمی توانند آنطور که باید به ما در استفاده از آنها کمک کنند. در این میان وجود یک نرم افزارِ پر امکانات که با تاکبک هم سازگار باشد در این بحبوحه بیماری بسیار ذی قیمت خواهد بود.

در ادامه توضیحاتی در باره نرم افزاری خواهید خواند که تقریباً در بیشتر حوزه های بهداشت و سلامت، از فشار خون گرفته تا سطح اکسیژن و ضربان قلب، با دقتی مثال زدنی خدمات رسانی می کند و اغلب قسمت هایش هم با تاکبک سازگار است.

برنامه  iCare  یک برنامه پزشکی است که می تواند براحتی میزان اکسیژن خون، ضربان قلب، بینایی، شنوایی، ظرفیت ریه، شاخص روانی، کور رنگی و دیگر داده های فیزیکی را برای شما اندازه گیری کرده و اطلاعات دقیق برای شما فراهم کند.

این برنامه دارای زیرشاخه های درون برنامه ای است که امکان سنجش سلامت را در تمام زمینه ها برای کاربران فراهم می کند؛ به عنوان مثال  این برنامه می تواند میزان اکسیژن خون شما را با میزان خطای به اضافه یا منهای 2 یا کمتر اندازه گیری کند، شناسایی و دقت کلسترول خون بالا بیش از 80 درصد را اطلاع دهد، خطای ضربان قلب منهای 3 یا کمتر را گزارش کند، از طریق میکروفن ظرفیت شش هایتان را بسنجد، به طوری که به سمت صفحه فوت کنید تا فن بچرخد و وضعیت سلامت شما را گزارش دهد، وضعیت احساسی شما را تشخیص دهد و همین طور گام شمار خوبی باشد.

از ویژگی های این برنامه می توان به این نکته اشاره کرد که کاربران تنها به یک گوشی هوشمند نیاز دارند و سپس باید برنامه را روی گوشی خود نصب کرده باشند و سپس روند برنامه را طی کنند تا بتوانند سلامتی خود را تحت بررسی قرار دهند. اندازه گیری فشار خون، ضربان قلب، چربی خون، اکسیژن خون، کور رنگی، شنوایی، ظرفیت ریه، تعداد تنفس، شاخص روانی فقط با یک موبایل.

برای این کار به دستگاه جانبی دیگری نیاز ندارید، تنها با استفاده از یک فشار روی دوربین گوشی تمام روند سلامتی خود را بررسی کنید. این برنامه اولین اپ کاربردی سنجش فشار خون، چربی خون، ضربان قلب و… در جهان است که یک پک کامل را به صورت رایگان و یکجا برای کاربران فراهم کرده است.

مراحل استفاده از برنامه پس از باز کردن آن به قرار زیر است:

  1. انگشت خود را روی صفحه نمایش فشار دهید.
  2. انگشت اشاره خود را در پشت گوشی و بر روی دوربین قرار دهید به طوری که انگشت دوربین را کاملاً بپوشاند.
  3. این حالت را حفظ کنید تا تست کامل انجام پذیرد.

شما می توانید اپلیکیشن مورد بحث را با جستجوی عبارت ICare Oxygen Monitor در موتور جستجوی گوگل، دانلود و نصب کنید.

منبع: ایران سپید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *