افزایش حدود ۶۵ درصدی مستمری افراد زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از افزایش حدود ۶۵ درصدی مستمری افراد زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

عبد الرضا مصری اظهار کرد: با تلاش مجلس شورای اسلامی و با همکاری دولت، مستمری افراد زیر پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) حدود ۶۵ درصد در سال ۱۴۰۰ افزایش یافت.

وی با بیان اینکه در گذشته مستمری این افراد در ۲ مرحله پرداخت می شد، افزود: خوشبختانه در سال جاری این مشکل برطرف شده و پرداخت مستمری ها تجمیع شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: از این پس مستمری های ۲ نفره ۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۷۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود، که به معنای افزایش حدود ۶۵ درصدی تمامی مستمری ها است.

مصری با بیان اینکه به ازای هر نفر حداقل ۵۰ هزار تومان افزایش مستمری صورت گرفته است، گفت: از این پس تبصره ۱۴ وجود نداشته و بر اساس مبالغ عنوان شده مستمری ها پرداخت می شود.

وی با اشاره به حقوق رزمندگان معسر بیان کرد: حقوق این افراد در سال جاری از فروردین ماه سال جاری ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده که به صورت علی الحساب یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان حقوق فروردین پرداخت شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه ادامه داد: مابقی حقوق فروردین با حقوق اردیبهشت و یا اواسط اردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد.

منبع: مهر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *