ارائه ی خدمات مشاوره ای آنلاین به دانش آموزان استثنایی از طریق سامانه ی ندای همراه

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست شورای معاونین سازمان به تشریح امکانات سامانه ندای همراه پرداخت.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، سید جواد حسینی در این نشست با بیان اینکه سامانه ندای همراه با هدف ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین به دانش آموزان استثنایی به ویژه دانش آموزان تلفیقی فراگیر و به آدرس neda.csdeo.ir راه اندازی شده است گفت: در حال حاضر 16 مشاور زبده کشوری در این سامانه حضور دارند و خدمات مشاوره ای آنلاین را به دانش آموزان با نیازهای ویژه به ویژه دانش آموزان تلفیقی فراگیر ارائه می کنند.

وی افزود: در گام بعدی ظرفیت تمامی مراکز مشاوره خانواده و 800 مشاور این مراکز نیز به سامانه افزوده خواهد شد تا از خدمات مشاوره ای آنان در قالب صدای همراه استفاده شود.

معاون وزیر معرفی تمامی مدارس پذیرا و پشتیبان را از دیگر اهداف سامانه ندای همراه دانست و گفت: اطلاعات کامل تمامی مدارس پذیرا و پشتیبان اعم از موقعیت جغرافیایی مدرسه، تعداد دانش آموزان تحت پوشش و خدمات قابل ارائه توسط مدرسه نیز در سامانه ندای همراه قابل مشاهده است.

وی افزود: در این سامانه دستورالعمل های مرتبط با مدارس پذیرا و پشتیبان نیز بارگذاری شده است و قابل استفاده همه مخاطبین این مدارس است.

حسینی در پایان گفت: تمامی محتواهای آموزشی مورد نیاز معلمین، دانش آموزان و اولیاء مدارس تلفیقی فراگیر نیز از طریق سامانه ندای همراه قابل دریافت است.

منبع: ایران سپید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *