آموزش ارسال پیام یک بار مصرف در تلگرام

تلگرام اکنون به شما اجازه می دهد به راحتی پیام های صوتی و ویدیویی یکبار مصرف برای دیگران ارسال کنید .

تلگرام با انتشار به روزرسانی ژانویه ی ۲۰۲۴، قابلیت های جدیدی در اختیار کاربران قرار می دهد که یکی از جالب ترین آن ها، امکان ارسال پیام صوتی و ویدیویی یکبار مصرف است؛ بدین مفهوم که شخص مقابل فقط یکبار می تواند پیام صوتی و ویدیویی شما را بشنود یا تماشا کند.

برای ارسال ویس و ویدیو مسیج یکبار مصرف در تلگرام به ترتیب روی نماد میکروفون و دوربین ضربه زده و سپس انگشت خود را رو به بالا بکشید تا نماد view-once نمایش داده شود.

روش ارسال ویس یکبار مصرف در تلگرام

۱. ابتدا در صفحه ی چت با شخص مقابل روی نماد میکروفون در پایین جعبه ی پیام ضربه زده و نگه دارید و سپس انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا نماد پیام یکبار مصرف به شکل دایره ای که عدد یک روی آن قرار دارد نمایش داده شود و درنهایت روی این نماد ضربه بزنید.

۲. اکنون ضبط پیام آغاز خواهد شد؛ پس از پایان، روی دکمه ی ارسال ضربه بزنید.

کار تمام است و هنگامی که شخص مقابل پیام صوتی یکبار مصرف شما را باز کند، آن پیام به طور خودکار برای همیشه حذف خواهد شد.

روش ارسال ویدیو مسیج یکبار مصرف در تلگرام

۱. ابتدا در صفحه ی چت با شخص مقابل روی نماد دوربین در پایین جعبه ی پیام ضربه زده و نگه دارید و سپس انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا نماد پیام یکبار مصرف به شکل دایره ای که عدد یک روی آن قرار دارد نمایش داده شود و سپس روی این نماد ضربه بزنید.

۲. دوربین سلفی گوشی در این مرحله فعال و ضبط پیام ویدیویی آغاز می شود. پس از پایان پیام روی دکمه ی ارسال ضربه بزنید.

به همین سادگی پیام ویدیویی یکبار مصرف ارسال کردید. پس از اینکه شخص مقابل پیام شما را باز کند به طور خودکار برای همیشه حذف خواهد شد.

روش ارسال عکس و ویدیو یکبار مصرف در تلگرام

تلگرام علاوه بر امکان ارسال ویس و ویدیو مسیج یکبار مصرف، امکان ارسال عکس و ویدیوی یکبار مصرف را نیز ازطریق منو فراهم کرده است.

برای ارسال یکبار مصرف عکس و فیلم های موجود روی فضای ذخیره سازی گوشی آیفون، گوشی سامسونگ یا هر دستگاه دیگری که تلگرام روی آن نصب شده است، لازم است پس از انتخاب فایل مورد نظر روی نماد view-once کنار آن ضربه بزنید تا فعال شود.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − هفت =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *