پین کردن پیام ها در واتساپ امکان پذیر شد

کاربران واتساپ از این پس می توانند پیام ها را در چت های دونفره و گروهی، پین (سنجاق) کنند.

واتساپ در جدیدترین به روزرسانی اش میزبان قابلیت پین کردن (سنجاق کردن) پیام در چت های دونفره و گروهی شده است. درست خواندید! بزرگ ترین پلتفرم پیام رسان دنیا (از لحاظ تعداد کاربر) تا ماه پایانی سال ۲۰۲۳ به قابلیت پین کردن پیام مجهز نبود.

بر اساس بیانیه ی مطبوعاتی واتساپ، قابلیت پین صرفاً به پیام های متنی محدود نیست و کاربران می توانند انواع پیام ها شامل نظرسنجی و عکس و حتی ایموجی ها را پین کنند. البته هر بار صرفاً می توان یک پیام را پین کرد.

واتساپ که زیر نظر متا فعالیت می کند، می گوید که می توانید با نگه داشتن انگشت روی پیام و ضربه روی گزینه ی Pin، آن پیام را سنجاق کنید. واتساپ به صورت پیش فرض هر پیام را به مدت ۷ روز پین می کند؛ اما می توانید این کار را برای ۲۴ ساعت یا ۳۰ روز هم انجام دهید.

به گفته ی واتساپ، گروه ها می توانند قابلیت پین کردن را صرفاً به ادمین ها محدود کنند یا آن  را دردسترس کل اعضای گروه قرار دهند.

قابلیت پین کردن در حالی به واتساپ اضافه می شود که دو رقیب اصلی این پیام رسان، یعنی تلگرام و آی مسیج، از مدت ها پیش به قابلیت پین مجهز شده بودند. مشخص نیست که قابلیت پین برای کانال ها هم دردسترس قرار می گیرد یا نه.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *