مروری بر جدیدترین قابلیت های واتساپ

واتساپ که این روزها با به روزرسانی های متعدد تغییرات زیادی تجربه کرده است، اکنون ویژگی جدیدی را دردسترس کاربرانش قرار می دهد.

واتساپ با به روزرسانی جدیدش، ویژگی  پرکاربردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. فعلاً کاربران اندرویدی  از این قابلیت محروم اند؛ اما به زودی همه ی ۲٫۷ میلیارد کاربر واتساپ شاهد این ویژگی خواهند بود.

به گزارش WABetaInfo، متا (مالک واتساپ) با جدیدترین به روزرسانی ۲۳٫۲۱٫۷۲ به کاربران iOS اجازه می دهد تا تماس های گروهی شان را با ۳۱ کاربر دیگر برقرار کنند.

پیش از این واتساپ امکان تماس گروهی ۳۲ نفره را فراهم کرده بود؛ اما در ابتدا تنها می توانستید ۱۵ نفر از مخاطبان را به تماس دعوت کنید. با به روزرسانی یادشده، حالا از همان ابتدا امکان دعوت کردن ۳۱ نفر به تماس های گروهی برایتان امکان پذیر می شود.

هدف واتساپ این است که تجربه ی تماس های بهتری را برای کاربرانش رقم بزند. اگر هنوز ویژگی جدید تماس گروهی را دریافت نکرده اید، توصیه می کنیم اپ استور را بررسی کنید و اگر پیغامی مبنی بر به روزرسانی واتساپ دریافت نکردید، شاید به دلیل جدول زمانی انتشار، این ویژگی را کمی دیرتر دریافت کنید. کاربران اندروید نیز تا چند روز آینده می توانند از ویژگی یادشده بهره ببرند.

واتساپ اخیراً به طور مداوم روی قابلیت ها و به روزرسانی های کار آمد کار کرده است. مدتی پیش، امکان ورود با چند حساب در یک گوشی و تبلت یا لپ تاپ در واتساپ فراهم شد و پس از آن، متا اعلام کرد کلیدهای عبور را برای امنیت بیشتر دردسترس کاربران قرار می دهد.

افزون بر این، ماه گذشته واتساپ و مسنجر و اینستاگرام به دستیار هوش مصنوعی جدیدی مجهز شدند که اطلاعات را بلافاصله پس از درخواست، به کاربران ارائه می دهد. کاربران پیام رسان های متا نیز می توانند با ارسال دستور متنی، در کمتر از یک ثانیه عکس مد نظر خود را از هوش مصنوعی دریافت کنند.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − پنج =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *