آموزش استفاده از یک اکانت واتساپ روی دو گوشی هوشمند

در این مطلب نحوه استفاده از یک حساب واتس اپ روی دو یا چند گوشی هوشمند را به شما آموزش می دهیم.

اگرچه مدت هاست که امکان استفاده از یک حساب واتس اپ روی چندین دستگاه وجود دارد، اما نمی توانستید از یک اکانت روی دو یا چند گوشی هوشمند استفاده کنید. در این مطلب می خواهیم نحوه استفاده از یک اکانت واتس اپ روی چندین موبایل را به شما آموزش دهیم.

واتس اپ به شما اجازه می داد که از یک حساب روی چهار دستگاه استفاده کنید، اما تنها یکی از این دستگاه ها می توانست گوشی هوشمند باشد. با این حال اوایل اردیبهشت ماه امکان استفاده از یک حساب واتس اپ روی دو یا چند موبایل مختلف برای کاربران فراهم شد. اما چگونه می توانیم چنین کاری را انجام دهیم؟

نحوه استفاده از یک حساب واتس اپ روی دو یا چند گوشی هوشمند

برای استفاده از یک حساب واتس اپ روی چند گوشی هوشمند، سیستم عامل این دستگاه ها فرقی نمی کند. آیفون یا اندروید، هر دوی آن ها استفاده مستقل از واتس اپ را برایتان فراهم می کنند. فقط باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر دستگاه اصلی برای مدت زمان زیادی غیرفعال باقی بماند، به طور خودکار دستگاه های متصل به آن از حساب خارج می شوند.

برای استفاده از یک حساب واتس اپ روی چندین موبایل مراحل زیر را دنبال کنید:

برنامه واتس اپ را روی گوشی دوم دانلود کرده و اجرا کنید.

به جای وارد کردن شماره تلفن حساب واتس اپ خود، روی گزینه Link to existing account ضربه بزنید تا یک کد QR ساخته شود.

روی دستگاه اصلی تان به تنظیمات و سپس Linked Devices بروید.

گزینه Link a device را بزنید و در ادامه با دوربین گوشی دوم، کد QR را اسکن کنید.

پس از اسکن کد QR، همگام سازی اطلاعات تکمیل می شود و شاهد ظاهرشدن چت ها روی دستگاه دوم خواهید بود. این گوشی ها به طور مستقل کار می کنند، بنابراین نیازی نیست که دستگاه اصلی به اینترنت متصل باقی بماند. بنابراین تنها با چند قدم ساده بالا می توانید از یک حساب واتس اپ روی دو یا چند گوشی هوشمند با سیستم عامل های مختلف استفاده کنید.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + نوزده =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *