با مساعدت خیرین شهر بازی ویژه ی معلولین ساخته خواهد شد

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت با مساعدت و همکاری خیرین، شهربازی ویژه معلولان در کشور راه‌اندازی خواهد شد.

علی محمد قادری در مراسم گلریزان جامعه خیرین حامی معلول کشور که با حضور حمیدرضا شاه حسینی رئیس جامعه خیرین حامی معلولان کشور، محمدرضا کارگری قائم مقام جامعه خیرین حامی معلولان کشور و جمعی از خیرین در سالن آمفی تئاتر شیرخوارگاه شبیر برگزار شد، اظهار کرد: کار بسیار ارزشمندی توسط خیرین در حوزه‌های مختلف در سطح کشور انجام می‌شود که این بسیار قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه مردم باید از اقدامات و کارهای ارزشمند خیرین در بخش‌های مختلف مطلع شوند، گفت: باید این اقدامات در سطح جامعه تبیین شود تا مردم از کارهای صورت گرفته اطلاع کامل پیدا کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر یک میلیون و ۸۰۰ فرد دارای معلولیت به سازمان بهزیستی مراجعه کرده‌اند، افزود: پیش‌بینی ما این است که ۶تا۸ میلیون معلول در سطح کشور داشته باشیم.

قادری با اشاره به اینکه در این دوره از مدیریت سازمان بهزیستی و در دولت سیزدهم تلاش شده است که ارتباط خود را با مردم بیشتر کنیم، ادامه داد: سعی ما بر این بوده است که از طریق رویدادها ارتباط بیشتری را با مردم داشته باشیم.

وی در این جلسه پیشنهاد داد مکانی تحت عنوان خانه خیرین راه اندازی شود تا خیرین هر دو هفته یک بار و یا به صورت ماهانه جلساتی را با سازمان بهزیستی داشته باشند،

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین با اشاره به اینکه متاسفانه در دنیا و آسیا شهربازی مناسب‌سازی شده ویژه معلولان وجود ندارد، گفت: درخواست و پیشنهاد ما این است که یک فضای مناسب با عنوان پردیس توانمندسازی و شهربازی مناسب سازی شده برای معلولان در کشور راه اندازی کنیم.

قادری ادامه داد: یکی از خیرین نیز مبلغ ۲۰ میلیارد تومان را جهت راه‌اندازی شهربازی معلولان اختصاص داده است که امیدواریم با همراهی و مساعدت سایر خیرین این شهربازی راه‌اندازی شود.

منبع: پانا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − سه =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *