اینستاگرام امکان پین کردن پست در پروفایل را فراهم کرد

اینستاگرام حالا به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر سه پست یا ریلز (Reels) را در پروفایل خود پین کنند. پست های پین شده این شبکه اجتماعی درست مانند تیک تاک و توییتر در بالاترین نقطه پروفایل به سایر کاربران نمایش داده خواهند شد.

اینستاگرام ماه گذشته تایید کرده بود که در حال آزمایش قابلیت پین کردن پست ها در پروفایل کاربران است. حالا این قابلیت از امروز در دسترس تمام کاربران قرار گرفته و شبکه اجتماعی متعلق به متا اعتقاد دارد که با این ویژگی، به تولیدکنندگان محتوا انعطاف پذیری جدیدی ارائه کرده تا پروفایل خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

«آدام موسری»، رئیس اینستاگرام در توییتر درباره این ویژگی جدید توضیح می دهد: «پروفایل شما، فضای اختصاصی شماست، بنابراین ما به دنبال ارائه راه های بیشتری برای شما هستیم تا بتوانید آن را مدیریت کنید.»

نحوه پین کردن پست ها در اینستاگرام

همانطور که حساب رسمی اینستاگرام در توییتر توضیح می دهد، کاربران به راحتی قادر خواهند بود تا از منو سه نقطه ای هر پست یا ویدیو ریلز خود و گزینه جدید «Pin to your profile»، آن را در پروفایل خود پین کنند. همچنین پست های پین شده در پروفایل، همراه با آیکون سفید سنجاق نمایش داده می شوند.

هرچند کاربران تاکنون می توانستند در استوری های خود به یک پست اشاره کنند و سپس آن استوری را در پروفایل خود پین کنند، اما ویژگی جدید، این فرآیند را بسیار ساده تر و آسان تر کرده است. همچنین با وجود این قابلیت، کاربران می توانند نظم بیشتری برای پروفایل خود ایجاد کنند. در همین رابطه، اخیرا گفته شده بود که این شبکه اجتماعی در حال کار روی امکان شخصی سازی نحوه نمایش پست ها در پروفایل کاربران خود است.

متا در چند وقت گذشته، قابلیت های زیادی به شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه کرده است. از جمله آن ها می توان به  افزایش زمان نمایش Reels از 60 ثانیه تا 90 ثانیه یا نمایش «هشدار امبر» برای یافتن کودکان گم شده اشاره کرد.

منبع: دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + هفت =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *