نبرد ابر قهرمان های نابینا و ناشنوا در سریال اکو

سریال «اکو» جدیدترین محصول کمپانی مارول است که پخش آن از سرویس آنلاین دیزنی پلاس آغاز شد، استودیو مارول اعلام کرد که برنامه های ویژه ای برای بخش هایی از پشت صحنه آن در نظر گرفته است.

مینی سریال «اکو» (Echo) اولین محصول کمپانی مارول است که در سال ۲۰۲۴ میلادی به نمایش درمی آید، مینی سریالی با پنج قسمت که تاکنون تیزرهای جذابی از آن پخش شده و به نوعی مورد انتظارترین اثر ابرقهرمانی حال حاضر محسوب می شود.

نکته مهم در رابطه با این مینی سریال این است که مارول هنوز به طور رسمی اعلام نکرده که تماشاگران باید منتظر فصل های دیگر «اکو» باشند یا خیر؟ یعنی این اثر در حال حاضر یک مینی سریال پنج قسمتی است و احتمالاً میزان استقبال مخاطبان می تواند موج ساخت فصل های بعدی آن شود.

به نظر می رسد دلیل این اتفاق شکست های قبلی مارول در سریال هایی همچون «شی هالک» و «آخرین مأموریت» بوده است و این کمپانی قصد ندارد یک اثر ضعیف دیگر را در کارنامه خود به ثبت برساند. اما به نظر می رسد اگر استقبال از «اکو» خوب باشد، مارول باز هم روی داستان های این شخصیت خاص کمیکی سرمایه گذاری خواهد کرد و فصل های جدید آن ساخته می شود.

با وجود اینکه هنوز خبری از فصل های بعدی «اکو» منتشر نشده است، اما استودیو مارول اعلام کرد که برنامه ویژه ای برای پشت صحنه این سریال دارد و قرار است پس از اتمام پخش سریال در دیزنی پلاس، مستندی از پشت صحنه آن را پخش می کند، مستندی که در زمان پروسه تولید تهیه شده و طبق اعلام مارول در تاریخ ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی (چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲) پخش خواهد شد.

ابرقهرمان های نابینا و ناشنوا

در سریال جدید مارول چند شخصیت ابرقهرمان و شرور معروف کمیک ها حضور دارند. نقش اصلی داستان که مایا لوپز یا همان اکو است، شخصیتی که جزو معدود ابرقهرمان های ناشنوای دنیای کمیک به حساب می آید و آلاکوا کاکس در آن به ایفای نقش می پردازد. این بازیگر پیش از این در سریال «هاکای» همین نقش را به تصویر کشیده بود و با توجه به بازخوردهای مثبتی که در آنجا دریافت کرد، حالا سریال اختصاصی خود را به روی آنتن می برد.

شخصیت مهم دیگر این سریال کینگ پین است، یکی از معروف ترین شخصیت های منفی دنیای ابرقهرمانی که کاراکتری به شدت قدرتمند است. وینسنت دین آفریو بازیگر این نقش است. دیگر شخصیت اصلی این سریال مت مرداک یا همان دردویل است. از ابرقهرمان های مثبت و دوست داشتنی دنیای سینمایی مارول که چارلی کاکس برای چندمین بار آن را به تصویر کشیده است. کاکس هم در سریال اختصاصی شخصیت دردویل هم در قسمت پایانی فیلم «مرد عنکبوتی» نقش این وکیل نابینا را به تصویر کشیده بود.

سریال «اکو» با توجه به شخصیت هایی که در آن حضور دارند، پر است از مبارزات خونین و خشن، تا جایی که این اثر به اولین سریال دنیای سینمایی مارول تبدیل شد که رده سنی TV-MA را دریافت کرد. این به معنای آن است که داستان روند بزرگسالانه تری نسبت به سریال های قبلی خواهد داشت و کودکان و نوجوانان بدون حضور والدین نباید آن را تماشا کنند.

داستان این سریال مربوط به زمانی است که مایا لوپز یا همان اکو پس از جدال با کینگ پین که اکو را از کودکی بزرگ کرده بود، در حال فرار است و به خانه اش در اوکلاهاما می گریزد.

منبع: آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 18 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *