مدیریت گوشی اندروید در ویندوز 11 با کوپایلت

قابلیت جدید کوپایلت به کاربر امکان می دهد که از طریق ویندوز ۱۱ گوشی اندرویدی خود را کنترل کند.

نسخه ی وب کوپایلت به روزرسانی جالبی دریافت کرده است که درحال حاضر برخی کاربران ویندوز ۱۱ می توانند از آن استفاده کنند. اکنون با فعال سازی افزونه ی Phone Link می توان گوشی اندرویدی را از طریق کوپایلت مدیریت کرد. این کار فقط زمانی انجام می شود که گوشی به وسیله ی اپلیکیشن Phone Link یا ویژگی اتصال دستگاه ها (Link Devices) به ویندوز ۱۱ متصل شده باشد.

پیش از این، گزینه ی Phone Link محدود به خواندن برخی پیام های متنی روی گوشی اندرویدی بود، اما افزونه ی Phone Link ویژگی هایی مانند دسترسی به مخاطبین، پیدا کردن شماره های ذخیره شده در گوشی، ارسال یا دریافت پیام های متنی و تنظیم هشدار روی گوشی را به کوپایلت اضافه می کند.

برای شروع، منوی همبرگری کوپایلت را باز کنید، روی افزونه ها (Plugins) بزنید و Phone Link را فعال کنید. پس از انجام این کار، از کوپایلت بخواهید که آخرین پیام های متنی گوشی شما را نشان دهد.

اگر از اپلیکیشن Phone Link استفاده نمی کنید، ممکن است پیامی ببینید که می گوید Copilot درحال حاضر نمی تواند به دستگاه شما دسترسی پیدا کند.

پس از اتصال گوشی به ویندوز ۱۱ و اعطای اجازه ی دسترسی، کوپایلت قادر خواهد بود به شما در انجام وظایفی مانند دریافت اطلاعات از مخاطبین یا پیام های متنی، خلاصه کردن یا ترجمه ی پیام ها توسط هوش مصنوعی، نوشتن و ارسال پیام  متنی و تنظیم هشدارها کمک کند.

هنگامی که کاربر از کوپایلت درخواست کرد که پنج مخاطب از فهرست مخاطبین گوشی او را با پنهان کردن شماره ی آن ها نمایش دهد؛ این کار را به خوبی انجام داد. این قابلیت ها به خصوص زمانی که بخواهید پیامی را از طریق ویندوز برای مخاطبین خود ارسال کنید بسیار مفید است.

برای قطع ارتباط افزونه ی Phone Link کوپایلت از گوشی، باید از بخش Link to Windows App در تنظیمات گوشی و با رفتن به حساب خود و انتخاب گزینه ی Unlink Account این کار را انجام دهید.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − چهار =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *