امکان دانلود مستقیم ویدئوهای ریلز به اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام قابلیت جدید دانلود ریلز را برای همه ی کاربران به صورت سراسری منتشر کرد.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام، می گوید که این اپلیکیشن اکنون به همه ی کاربران در سراسر جهان اجازه می دهد تا ریلز منتشرشده توسط حساب های عمومی را روی گوشی های خود دانلود کنند. پیش از این، تنها می توانستید ریلز را در اپلیکیشن اینستاگرام ذخیره کنید تا بعداً آن را ببینید.

براساس اطلاعیه ی اینستاگرام ریلزهای قابل دانلود، یک واتر مارک با نام حساب کاربری آن شخص خواهند داشت؛ درست مانند چیزی که در تیک تاک می بینیم.

کاربران می توانند روی دکمه ی اشتراک گذاری کلیک کنند و گزینه ی دانلود را انتخاب کنند تا ریلز مورد نظر دانلود شود. کاربران همچنین این قابلیت را خواهند داشت که امکان دانلود را برای ریلز خود خاموش کنند. شما می توانید از طریق مسیر Settings > Privacy > Reels and Remix گزینه ی دانلود را خاموش کنید.

اگر بخواهید ریلزی را دانلود کنید از یک ترک صوتی دارای مجوز (Licensed) استفاده می کند، ویدیوی دانلود شده هیچ صدایی نخواهد داشت. تنها ریلزهای دانلود شده با ترک صوتی اصلی صدا خواهند داشت.

اینستاگرام در ماه ژوئن (خرداد و تیر) امکان دانلود ریلز را برای کاربران آمریکایی فراهم کرد و حالا این قابلیت را در اختیار کاربران سراسر جهان در گوشی اندروید و گوشی آیفون قرار داده است.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *