قابلیت مخفی کردن چت به واتساپ اضافه شد

نسخه ی بتای واتساپ اکنون به شما اجازه می دهد چت های قفل شده را با استفاده از کد عبور مخفی، به طور کامل پنهان کنید.

واتساپ توجه ویژه ای به امنیت و حریم خصوصی دارد و این برنامه به طور منظم با امکانات امنیتی جدید و بهبود ویژگی های موجود به روز می شود. در جدیدترین نسخه ی بتای پیام رسان محبوب، شاهد ویژگی جذابی هستیم با استفاده از آن می توان گفت وگوهای مورد نظر را مخفی کرد.

وقتی چت ها در واتساپ قفل هستند، می توان ازطریق Locked Chats در بالای صندوق ورودی چت به آن پوشه دسترسی داشت، اما شاید بخواهید گفت وگوی مورد نظرتان را پنهان کنید. نسخه ی ۲٫۲۳٫۲۴٫۲۰ واتساپ بتا برای اندروید، ویژگی جدیدی را در اختیار برخی کاربران قرار داده که به آن ها اجازه می دهد چت های قفل شده را به طور کامل پنهان و با کد مخفی از آن محافظت کنند.

Wabetainfo می نویسد، گزینه ی مخفی سازی چت ها اخیراً به بخش تنظیمات چت های قفل شده اضافه شده است. هنگامی  که هر دو ویژگی مذکور فعال باشد، پوشه ی چت های قفل شده از صندوق ورودی شما ناپدید خواهند شد و برای دسترسی باید کد مخفی را در نوار جست وجوی برگه ی چت وارد کنید. اگر فقط پوشه ی چت های قفل را پنهان کرده اید، باید پین دستگاه را در نوار جست وجو تایپ کنید.

افرادی که از نسخه ی استاندارد واتساپ استفاده می کنند باید کمی منتظر بمانند تا ویژگی مخفی سازی چت های قفل شده از حالت آزمایشی به نسخه ی پایدار راه پیدا کند.

اگر از نسخه ی بتای واتساپ استفاده می کنید با دانلود و نصب آپدیت جدید این برنامه از فروشگاه گوگل پلی، ویژگی مخفی سازی چت ها روی گوشی اندروید شما دردسترس خواهد بود.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + دو =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *