قابلیت انتشار پست برای کاربران منتخب در اینستاگرام

از این پس می توانید پست های معمولی و پست های بخش ریلز اینستاگرام را صرفاً برای کاربران حاضر در فهرست Close Friends منتشر کنید.

جدیدترین قابلیت اینستاگرام به شما امکان می دهد تا پست ها را صرفاً برای کاربران حاضر در فهرست دوستان نزدیک یا Close Friends به نمایش دربیاورید.

بر اساس بیانیه ی مطبوعاتی اینستاگرام، تا قبل از اعمال تغییرات جدید، انتشار پست کلوز فرند صرفاً به بخش استوری و نوت محدود بود؛ اما از این پس کلوز فرند وارد پست های اصلی و بخش ریلز می شود.

تغییر جدید اینستاگرام نحوه ی استفاده از این پلتفرم را تا حد زیادی تغییر می دهد. از آن جاکه کاربران حالا به قابلیت کلوز فرند در فید اصلی دسترسی دارند، احتمالاً به زودی فید شما با پست هایی پر می شود که صرفاً دوستانتان منتشر کرده اند. در کنار پست های کلوز فرند ستاره ای سبزرنگ مشاهده خواهید کرد (مشابه آنچه برای استوری دیده بودیم).

فیسبوک سال ها است که به کاربرانش امکان می دهد پست ها را صرفاً برای گروهی خاص منتشر کنند. قابلیت فیسبوک پیشرفته تر از اینستاگرام است و شخصی سازی های بیشتری را در دسترس شما قرار می دهد.

برای محدودکردن پست ها به فهرست کلوز فرند، کافی است در مرحله ی انتشار پست، روی گزینه ی Audience ضربه بزنید و سپس Close Friends را انتخاب کنید.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − شش =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *