به روزرسانی واتساپ با اضافه شدن امکان ارسال همزمان 100 عکس و قابلیت های دیگر

واتساپ نسخه ی جدیدی برای کاربران اندروید منتشر کرده است که امکاناتی مثل استفاده از آواتار متا و توضیحات طولانی تر برای گروه ها را ارائه می دهد.

واتساپ اخیراً به روزرسانی جدیدی برای نسخه ی اندرویدی خود منتشر کرده است که بهبودهای مختلفی را روی این پیام رسان اعمال می کند و امکانات جدیدی در اختیار کاربران قرار می دهد. برخی از امکانات این برنامه فعلاً به طور آزمایشی فعال شده اند و به زودی به صورت عمومی دردسترس قرار خواهند گرفت.

جدیدترین به روزرسانی واتساپ اندروید با شماره نسخه ی ۲٫۲۳٫۳٫۷۷ منتشر شده است. به نوشته ی گیزموچاینا، چندین ویژگی جدید به این پلتفرم اضافه شده است و اکنون کاربران می توانند هنگام ارسال تصاویر و اسناد، به آن ها زیرنویس اضافه کنند. از دیگر امکانات جدید این پیام رسان می توان به پشتیبانی از موضوعات و توضیحات طولانی برای گروه ها اشاره کرد. کاربران اکنون می توانند تا ۱۰۰ تصویر و ویدیو را به طور همزمان ارسال کنند، درحالی که قبلاً این ویژگی به ارسال ۳۰ تصویر محدود شده بود.

یکی از جذاب ترین تغییرات به روزرسانی اخیر نسخه ی اندروید واتساپ اضافه شدن آواتارهای متا است. کاربران حالا می توانند از آواتار خود در این پیام رسان استفاده کنند و حتی شخصی سازی هایی روی آن انجام دهند. علاوه بر این می توان از آواتار شخصی به عنوان استیکر و تصویر پروفایل نیز استفاده کرد. بدین منظور باید به مسیر Settings > Avatar > Get started مراجعه کنید.

به روزرسانی جدید واتساپ اندروید همچنین شامل رفع باگ های متعدد و بهبود عملکرد برخی امکانات قبلی است و درنتیجه این آپدیت تجربه ی کلی کاربری را روان تر و پایدارتر خواهد کرد. اگرچه به روزرسانی مذکور درحال حاضر فقط دردسترس کاربران اندرویدی است اما احتمالاً به زودی شاهد انتشار نسخه ی iOS آن نیز خواهیم بود.

منبع: زومیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *