آموزش دانلود ویدئو از توییتر با لینک مستقیم

در این مقاله راهکارها و روش های دانلود ویدئوهای توییتر در iOS، اندروید، کامپیوتر شخصی و تلگرام را بررسی می کنیم.

در حال حاضر، اشتراک گذاری ویدئو به یکی از قابلیت های محبوب توییتر تبدیل شده است که بسیاری از کاربران روزانه هزاران ویدئو را در حساب شخصی خود دردسترس عموم قرار می دهند؛ حتی شرکت ها و برندهای بزرگ نیز برای تبلیغ محصولات یا خدماتشان تیزرهای تبلیغاتی به اشتراک می گذارند.

با اینکه توییتر چنین قابلیتی را در اختیار کاربران خود قرار نداده است، ذخیره سازی ویدئوهای توییتر در کامپیوتر شخصی یا تبلت یا گوشی هوشمند به سادگی صورت می گیرد. به همین دلیل، قصد داریم در این مطلب نحوه ی دانلود از توییتر در کامپیوتر شخصی و اندروید و iOS را آموزش دهیم.

دانلود از توییتر آنلاین

دانلود ویدئوهای توییتر در کامپیوتر شخصی از ساده ترین روش های ممکن محسوب می شود و به دانلود و نصب اپلیکیشن یا نرم افزار جانبی نیازی ندارد. برای ذخیره سازی ویدئوهای توییتر در کامپیوتر خود مراحل زیر را طی کنید:

مرورگر خود را باز کنید و به سایت توییتر بروید. فراموش نکنید که برای دانلود ویدئو مدنظرتان به ورود به حساب کاربری تان در توییتر نیازی نیست.

ویدئو مدنظرتان را انتخاب و روی آن راست کلیک کنید.

از منو بازشده گزینه ی کپی آدرس ویدئو (Copy Link Address) را انتخاب کنید. با انجام این کار، آدرس ویدئو مدنظر در کلیپ بورد کامپیوترتان ذخیره می شود.

به سایت های مخصوص دانلود ویدئوهای توییتر بروید. از سایت های دردسترس و کاربردی می توان به DownloadtwitterVideo.com و twittervideodownloader اشاره کرد.

در صفحه اصلی سایت DownloadtwitterVideo، کادری وجود دارد که باید لینک ویدئو مدنظرتان را در آن قرار دهید. با راست کلیک در کادر و انتخاب Paste یا فشردن هم زمان دو دکمه ی Ctrl + V از کیبوردتان، لینک ویدئو در داخل کادر قرار می گیرد. در صورتی که از مک استفاده می کنید، با فشردن دکمه های Command + V لینک ویدئو را داخل کادر قرار دهید.

دکمه اینتر را بزنید تا سایت شروع به بارگذاری ویدئو و تبدیل آن به فرمت MP4 کند.

فراموش نکنید که امکان دانلود ویدئو در حالت MP4 و MP4 HD و MP3 وجود دارد که گزینه ی اول ویدئو را با کیفیت پایین و گزینه ی دوم ویدئو را با کیفیت بهتر و گزینه ی آخر فایل صوتی ویدئو را در اختیارتان قرار می دهد.

روی گزینه ی دلخواهتان کلیک کنید تا ویدئو با    توجه     به فرمت و کیفیت مشخص شده دانلود شود.

دانلود از توییتر اندروید

اگر نخواهیم با مرورگر گوشی به سایت بالا برویم و ویدئو توییتر را دانلود کنیم، به اپلیکیشن های جانبی نیاز داریم.

اپلیکیشن Download Twitter Videos را در دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. این اپلیکیشن رایگان است و برای دانلود ویدئوهای توییتر و تماشای آن ها در حالت آفلاین استفاده می شود.

اپلیکیشن رسمی توییتر را باز کنید و به صفحه ی ویدئو مدنظرتان بروید.

زمانی که به صفحه ی ویدئو مدنظرتان رفتید، گزینه ی اشتراک گذاری یا Share را انتخاب کنید. در صفحه ی بازشده، برای کپی لینک گزینه ی copy link را انتخاب کنید.

حالا به اپ Download Twitter Videos بروید و لینک ویدئو را پیست کنید تا با انتخاب دکمه ی گرد دانلود، ویدئو توییتر دانلود شود.

همچنین، برای راحتی بیشتر می توانید:

زمانی که به صفحه ی ویدئو مدنظرتان رفتید، گزینه ی اشتراک گذاری یا Share و سپس Share via را انتخاب کنید.

در صفحه ی بازشده، اپلیکیشن Download Twitter Videos را انتخاب کنید تا لینک ویدئو مدنظرتان به اپلیکیشن معرفی شود.

دانلود از توییتر آیفون

دانلود ویدئوهای توییتر در iOS نیز مانند اندروید می تواند ازطریق مرورگر صورت بگیرد. مراحل زیر را برای دانلود ویدئوهای توییتر درآیفون و آیپد طی کنید:

برنامه توییتر را در گوشی خود باز کنید و به توییت حاوی ویدئو بروید.

روی آیکون اشتراک گذاری ضربه بزنید و سپس Copy Link را انتخاب کنید.

اکنون سافاری را در آیفون خود باز کنید و به www.twittervideodownloader.com یا هر وب سایت دانلود ویدئو توییتری که می شناسید، بروید.

لینک کپی شده را در آن   جا قرار دهید و روی دکمه ی Download ضربه بزنید. پس از ضربه زدن روی آن، چند لینک دانلود جدید با اندازه های متفاوت ظاهر می شود.

هر کدام که می خواهید، لمس کنید و نگه دارید سپس از منو گزینه ی Download Linked file را انتخاب کنید.

پس از اینکه ویدئو دانلود شد، برای ذخیره آن را از بخش Downloads سافاری پلی کنید. روی آیکون اشتراک گذاری بزنید و Save video را انتخاب کنید.

دانلود از توییتر تلگرام

دانلود ویدئو توییتر به کمک بات های تلگرام بسیار سریع انجام می شود. شما پس از پیوستن به یکی از بات های دانلودکننده تلگرام مانند VideoDownloadBot و Twideo_bot و TwitterDownloaderBot (با امکان انتخاب کیفیت) می توانید با فرستادن لینک توییت حاوی ویدئو آن را دانلود کنید.

منبع: زومیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 1 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *