همکاری مرکز جامع آموزشی حمد با وبسایت محله ی نابینایان در راستای توانمندسازی نابینایان

مرکز جامع آموزشی حامیان مهرگستر دانش(حمد)،  متشکل از پنج مرکز آموزشی رسمی و معتبر با استعانت از خداوند متعال با اندوخته های گرانبها از تجربیات بسیار ارزشمند مدیران و اساتید برجسته در راستای استعدادیابی، توانمندسازی، ﻓﺮاﮔﯿﺮﺳﺎزي داﻧﺶ، ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﻬﺎرت، ایجادکارآفرینی و کسب و کار با مشارکت در امور آموزشی با قیمت مقرون به صرفه به همراه کیفیت بالای آموزشی برای فراگیران عزیز برنامه های آموزشی و مهارتی بسیار مفیدی را ارائه می دهد.

حفظ شخصیت و کرامت انسانی، ارتقای سطح علمی، افزایش حس اعتماد به نفس و توانمندی برای پیشرفت در زمینه های مختلف، به کارگیری استعدادهای نهفته و کسب مهارت های شغلی برای درآمدزایی، توجه به بهداشت روانی و جسمانی، تأمین نیازهای مادی و معنوی، بخشی از اهداف گرانقدر این مرکز آموزشی است.

در راستای پیشبرد اهداف مذکور، دوره های آموزشی، مهارتی متنوع و جامعی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، در زمینه های دروس پایه مدارس، روانشناسی، زبانهای خارجی، علم نجوم، موسیقی ، مهندسی، نرم افزارهای کامپیوتر و برنامه نویسی ، مدیریت، پژوهش و آموزشهای مرتبط با کسب و کار بر حسب نیاز مخاطب آماده برگزاری می باشد.

علاوه بر آموزش های تخصصی، مشاوره تحصیلی و شغلی ، همراهی مهارت جویان جهت اجرای پروژه های کسب و کار و آموزش و مشاوره راه اندازی کسب و کارها ی خانگی از دیگر خدمات این مرکز آموزشی می باشد.

مرکز جامع آموزشی حمد قرار است طی همکاری با وبسایت محله‌ی نابینایان به نشانی www.gooshkon.ir و اعضای این وبسایت  با توجه به نیازها و تفاوت های موجود در نوع پیشروی نابینایان در مسیر موفقیت با افراد بینای جامعه، تا حد امکان به متقاضیان شرکت در این دوره‌ها کمک کند تا در این راه پیش بروند و با موفقیت به اهدافشان دست پیدا کنند.

شرایط ویژه برای عزیزان نابینا و کم بينا ( برای کل ايران):

۱-حدود ۴۰%تخفیف به نسبت آموزشگاه های دیگر

۲-پرداخت هزینه ی برخی از کلاس ها به صورت اقساط

۳-فراهم بودن شرایط حضوری و مجازی

۴-گزارش کار و نظارت بر کیفیت کلاس ها توسط خانواده

۵-برگزاری کلاس در سطح کودکان-بزرگسالان

۶-اعطای مدرک رسمی از آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ایی»»»با قابلیت ترجمه مدرک برای خارج از کشور

۷-برگزاری دوره های آموزشی و کارآفرینی برای جوانان

۸-در حد توان سعی میشود که واسطه ایی باشیم برای ارتباط کارآموز و بازار کار(استخدام شدن و یا نحوه کاریابی کارآموز توسط مرکز حمد)

شماره تماس: 09100912995

منبع: محله ی نابینایان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 11 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *