اجراخوانی نمایشنامه ی زندگی بسیار کوتاه است توسط نابینایان

اجراخوانی نمایشنامه «زندگی بسیار کوتاه است» به کارگردانی مجتبی گوهرخای توسط هنرمندان نابینا و کم بینا در تالار هنر برگزار شد.

نمایشنامه «زندگی بسیار کوتاه است» نوشته مهدی مهدی آبادی است که با کارگردانی خود او، روزهای پنجشنبه ۱۲بهمن و جمعه ۱۳ بهمن ساعت ۱۶ در تالار هنر روخوانی شد.

این نمایشنامه با نقش خوانی داریوش فلاحی، سایه همایی، مسیحا موسوی، امیرحمزه نخعی، نفس آذرنیا، مینادهقانی، الهه محقق، الهام محقق، داریوش غیبعلی زاده اجرا شد.

این اجراخوانی مناسب گروه سنی ۷ سال به بالا است و در خلاصه آن آمده: مترسکی تنها از مزرعه ایی محافظت می کند که به خاطر تنهاییِ زیاد تندخو و بد اخلاق و خودخواه و خودپسند شده و همه را می ترساند. روزی از روزهای زمستان، آدم برفی در کنار او ظاهر می شود و …

دیگر اعضای گروه اجرایی این نمایشنامه خوانی به شرح زیر هستند: دستیارکارگردان: مسیحا موسوی، طراح پوستر: علی یداللهی، طراح و سازنده: عروسک بهناز مهدیخواه، سازنده تیزر، عکاس و فیلمبردار: فرزاد سلیمانی، موسیقی: حمیدرضاحسینعلی و مسیحا موسوی، روابط عمومی: «گروهِ تاترکودک ببین»؛ ریحانه مطهری، روژین ستاری و روشنک کریمی.

تالار هنر به عنوان تنها تالار تخصصی تئاتر کودک و نوجوان اداره کل هنرهای نمایشی در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده واقع شده است.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + بیست =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *