آموزش انتقال مخاطبین از سیمکارت به گوشی های شیائومی

انتقال مخاطبین از سیم کارت به حافظه ی داخلی گوشی شیائومی بسیار آسان است و فقط با طی کردن چند مرحله می توانید این کار را انجام دهید.

پس  از خرید گوشی هوشمند جدید یا ریست کارخانه ای احتمالاً به انتقال مخاطبین از سیم کارت به گوشی نیاز پیدا خواهید کرد. اگر از محصولات شیائومی استفاده می کنید، در این مقاله قصد داریم نحوه انتقال مخاطبین از گوشی به سیم کارت یا برعکس را به شما آموزش دهیم.

انتقال شماره از سیم کارت در گوشی شیائومی

انتقال مخاطبین از گوشی به سیم کارت در گوشی شیائومی بسیار آسان است و در ادامه روش انجام این کار را به صورت مرحله به مرحله مرور می کنیم.

ابتدا برنامه ی مخاطبین (Contacts) را روی گوشی شیائومی خود باز کنید.

سپس در پایین صفحه روی گزینه ی Fix & Merge ضربه بزنید. در برخی از نسخه های MIUI، این گزینه احتمالاً در منو تنظیمات قرار دارد.

روی Manage SIM ضربه بزنید و اگر از چند سیم کارت روی گوشی استفاده می کنید، روی شماره ی سیم کارتی ضربه بزنید که قصد دارید مخاطبین آن را به دستگاه انتقال دهید.

مخاطبینی که روی سیم کارت شما ذخیره  شده اند؛ اما روی حافظه ی دستگاه نیستند، علامت بزنید و در نهایت دکمه ی Import را در بالای صفحه انتخاب کنید.

از آن جا که اکثر گوشی های شیائومی ازجمله زیربرندهای ردمی و پوکو از رابط کاربری MIUI استفاده می کنند، نحوه  ی انتقال مخاطبین از سیم کارت به این گوشی ها تقریباً مشابه است.

منبع: زومیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − یک =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *