آغاز نمایش تئاتر همه چیز می گذرد تو نمی گذری با اجرای بازیگران نابینا در تئاتر شهر

اجرای نمایش «همه چیز می گذرد، تو نمی گذری»به نویسندگی محمدچرم شیر و کارگردانی غلامرضا عربی با حضور ۱۱ بازیگر نابینا و کم بینا در تالار سایه مجموعه تئاترشهر آغازشد.

نمایش «همه چیز می گذرد، تو نمی گذری»به نویسندگی محمدچرم شیر و کارگردانی غلامرضا عربی با حضور ۱۱ بازیگر نابینا و کم بینا  شامگاه روز پنجشنبه بیستم بهمن ماه با حضور پر تعداد تماشاگران و هنرمندان شناخته تئاتر و سینما از جمله مرتضی رستمی (بازیگر)، حمید کاکا سلطانی (مدرس و منتقد تئاتر)، علی اصغر راسخ راد ( کارگردان و مدرس تئاتر)، امین میری (بازیگر) و عمار تفتی (بازیگر) در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد.

غلامرضا عربی کارگردان نمایش «همه چیز می گذرد، تو نمی گذری» ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان مجموعه تئاترشهر برای فراهم نمودن اجرای این نمایش ویژه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر توضیح داد: بازیگرانی که از امشب در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر میزبان شما تماشاگران فهیم تئاتر هستند. همگی از با استعدادترین و بهترین هنرمندانی هستند که بنده در این سال ها با آنها افتخار همکاری داشتم و امیدوارم شرایط اجرا به گونه ای باشد که شما تماشاگران با ابراز رضایت از تماشای این اجرا ، در اطلاع رسانی هرچه بهترآن ما را کمک کنید.

نمایش «همه چیز می گذرد، تو نمی گذری»به نویسندگی محمدچرم شیر، کارگردانی غلامرضا عربی و بازی مریم دیهیم بخت، ندا سلیمانی، شیما شوری، حمیدرضا کیانی خواه، مسیحا موسوی، علی خدایاری، حمیدرضا فلاحی، زهره شعبانی، زهره میرشفیعیان، سهیلا جعفرآبادی، حانیه رستگاری یکی از آثار نمایشی متفاوت و ویژه تئاتر شهر با هنرمندی بازیگران نابینا و کم بینا است که تا روز ۲۲ اسفند ماه هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۲۰ به مدت زمان ۷۰ دقیقه در تالار سایه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: « قهرمان به همراه اسبش تاریخ را در می نوردد عاشق می شودو در این عاشقی اسبش را قربانی می کند. معشوقه اش را هم از دست می دهد و در انتها در اوج تنهایی مسیری می یابد . این راه روزنه ای است برای آینده ای روشن».

منبع: آنا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + هجده =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *