به همت مؤسسه نابينايان توانگران كارآفرين كتاب بنيان يك نگاه در شيراز رونمايي شد

آيين رونمايی از  كتاب “بنيان يك نگاه” كه حاصل ١٥ سال خدمت رسانی تخصصی به نابينايان است، به همت مؤسسه نابينايان توانگران كارآفرين يكشنبه ٥ دي در شيراز برگزار شد.

اين كتاب شامل اصول علمي و عملي خدمت رساني به نابينايان است که توسط محمدقاسم شايسته نيا و لیلا غزنوی تهیه شده و با همت مينا قائدي به رشته تحرير درآمده است. انتشارات نوید شیراز نیز این اثر را در ۱۲۷ صفحه به چاپ رسانده است.

در این مراسم، شش نفر از فرهيختگان نابينا به نمايندگي از انجمن‌هاي نابينايان اصفهان، تهران، مشهد، كرمان و قم حضور داشتند و آقایان دكتر نوشاد قاسمي از اساتيد رشته روانشناسی، دكتر کشفی‌نژاد؛ مديركل بهزيستي فارس و دكتر رضواني؛ از نابینایان فرهیخته استان قم به ایراد سخنانی با موضوع  آسيب شناسي مسائل نابينایان پرداختند.

در حاشيه این نشست، نمايشگاهي از آثار صنايع دستي نابينایان نیز برپا شد.

گفتنی است، كتاب “بنیان یک نگاه” مي‌تواند منبعی خوب براي دانشجويان رشته روانشناسی كودكان استثنايي و همچنین مرجعی ارزشمند براي ارائه اطلاعات مفید به خانواده افراد دارای آسيب بينايي به شمار رود.

نسخه صوتی این کتاب در استودیو یاس موسسه نابینایان توانگران تولید شده و از طریق تماس با واحد کتابخانه مجموعه قابل دریافت است.

شماره تماس: 07138318815

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 5 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *