سوینا نسخه ی توضیحدار فیلم به همین سادگی را برای نابینایان با صدای مهراوه شریفینیا منتشر کرد

مهراوه شریفی نیا فیلم سینمایی «به همین سادگی» ساخته سید رضا میر کریمی را برای نابینایان توضیح دار کرد.

گروه سوینا نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «به همین سادگی» ساخته سید رضا میر کریمی را روز پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه در چارچوب برنامه فیلمخانه منتشر کرد.

این فیلم روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش شد و پس از آن، روی سایت سوینا در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را شیدا محمدطاهر نوشته است. این برنامه در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به فایل صوتی فیلم های سینمایی توضیح دار دسترسی داشته باشند.

این گروه پیشتر نسخه توضیح دار فیلم های سینمایی ایرانی «روز واقعه» با صدای افشین زی نوری، «دلشدگان» با صدای شبنم مقدمی، «مادر» با صدای احترام برومند، «بنفشه آفریقایی» با صدای علیرضا شجاع نوری، «باشو غریبه کوچک» با صدای پریناز ایزدیار، «خانه دوست کجاست» با صدای ستاره اسکندری، «یک بوس کوچولو» با صدای علیرضا آرا، «من، ترانه ۱۵ سال دارم» با صدای سارا بهرامی، «هامون» با صدای پرویز پرستویی، «روسری  آبی» با صدای رخشان بنی اعتماد، «مسافران» با صدای صابر ابر، «اجاره نشین ها» با صدای هوتن شکیبا و «درباره الی» با صدای فرشته صدرعرفایی در قالب برنامه فیلمخانه منتشر کرده است.

منبع: سوینا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *