ثبت نام و احراز هویت سامانه ی سجام به سوپر اپلیکیشن اسنپ اضافه شد

اسنپ اعلام کرده که امکان ثبت نام در سامانه ی سجام و احراز هویت غیرحضوری در این سامانه با عنوان اسنپ بورس به سوپر اپلیکیشن این شرکت اضافه شده است.

با توجه به استقبال گسترده مردم برای سرمایه گذاری در بازار بورس  و به منظور تسهیل دسترسی کاربران به خدمات مورد نیاز در این زمینه، سرویس « بورس» در سوپر اپلیکیشن اسنپ راه اندازی شد. با استفاده از این سرویس تمامی کاربران اسنپ می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری در سامانه سجام ثبت نام کنند، مراحل لازم برای احراز هویت سجام را به صورت غیرحضوری انجام دهند و اقدام به مشاهده و فروش سهام عدالت خود کنند. اسنپ بورس با تکیه بر تخصص و دانش فنی موجود در گروه اسنپ و در همکاری با شرکت  های معتبر و شناخته  شده  بازار سرمایه راه اندازی شده تا بتواند بهترین خدمات ممکن را برای کاربران فراهم کند. این سرویس قصد دارد در آینده بسته کاملی از خدمات بازار سرمایه را به کاربران اسنپ ارائه دهد.

به منظور تامین امنیت اطلاعات کاربران، هیچ کدام از اطلاعات درخواستی در مرحله ثبت نام و احراز هویت سجام نزد سرویس اسنپ بورس نمی ماند و به طور مستقیم به بخش مربوطه ارسال می شود. در واقع سرویس اسنپ بورس صرفا به عنوان یک رابط کاربری، امکان دسترسی آسان به سامانه سجام و بخش احراز هویت آن را فراهم می کند تا کاربران با استفاده از سوپر اپلیکیشن اسنپ و بدون نیاز به نصب برنامه جدید بتوانند از خدمات مورد نیاز خود به راحتی استفاده کنند.

همچنین همه مشمولان سهام عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده اند، می توانند به راحتی پورتفوی خود را در اسنپ مشاهده کنند و به میزان دلخواه از دارایی خود را بفروشند. سرویس اسنپ بورس به صورت ۲۴ساعته آماده خدمت رسانی است و کاربران در صورت نیاز می توانند سوالات خود را از تیم پشتیبانی این سرویس به شماره ۴۱۸۴۹۲۲۲-۰۲۱ بپرسند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

منبع: زومیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *