آموزش پین کردن نظر منتخب در اینستاگرام

پین کردن نظر در اینستاگرام به تازگی دردسترس کاربران قرار گرفته است؛ بنابراین، فرایند انجام آن را در این مقاله آموزش خواهیم داد.

اینستاگرام در به روزرسانی های اخیرش قابلیت های جدیدی معرفی کرده است که یکی از آن ها پین کردن نظر در بخش نظرات است. در این مقاله قصد داریم آموزش پین کردن نظر زیر پست های اینستاگرام در گوشی های آیفون و اندروید را آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

گاهی اوقات بخش نظرات اینستاگرام بسیار گیج کننده می شود؛ اما اخیرا امکانی فراهم شده است تا صاحب حساب کاربری یا به عبارت دیگر ادمین صفحه، بتواند سه نظر از بین بهترین نظرات را پین کند. بنابراین، این نظرات در بالای دیگر نظرات و با اولویت قرار می گیرند و همه ی کاربران آن ها را خواهند دید. در ادامه، به شما آموزش می دهیم که چگونه در آیفون و گوشی  اندروید به این ویژگی دسترسی خواهید داشت.

پین کردن نظر در اینستاگرام در پلتفرم iOS فرایند آسانی دارد. مانند زمانی که قصد دارید یک نظر را پاک کنید، فقط باید با لمس و کشیدن انگشت روی نظر به گزینه های پیشنهادی دسترسی پیدا کنید.

آموزش پین کردن نظرات اینستاگرام در گوشی آیفون

ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را بازکنید و به سراغ یکی از پست های خود بروید که قصد دارید در بخش نظراتش، یک نظر را پین کنید. به خاطر داشته باشید که فقط می توانید در زیر پست های شخصی خود این کار را انجام دهید؛ زیرا گزینه ی پین نظر یکی از گزینه های مدیریتی حساب کاربری است؛ مانند حذف نظرهای مزاحم یا محدودکردن افرادی که نظر می گذارند. نظرات پست را بازکنید تا تمام نظرها را ببینید.

اکنون روی یکی از نظرها انگشت خود را به سمت چپ بکشید.

این عمل باعث می شود گزینه های مدیریت نظر را مشاهده کنید. در سمت چپ گزینه ی پین را که به شکل پونز است، انتخاب کنید.

بعد از آن، نظر منتخب به سرعت در بالای فهرست نظرات قرار می گیرد و در زیر آن نوشته ی Pinned نشان می دهد که فرایند به درستی انجام شده است. ناگفته نماند امکان پین کردن برای حداکثر سه نظر وجود دارد.

برای لغو پین یک نظر می توانید دوباره انگشت خود را روی نظر به سمت چپ بکشید تا گزینه های مدیریت نظرات نمایش داده شود و دوباره روی علامت پین ضربه بزنید تا منو پاپ آپ نمایش داده شود و از آن منو گزینه ی Unpin را انتخاب کنید.

آموزش پین کردن نظرات اینستاگرام در گوشی اندروید

فرایند مدیریت و پین کردن نظرات در گوشی اندروید کمی متفاوت اجرا می شود؛ زیرا اپلیکیشن اینستاگرام در اندروید گزینه های مدیریت نظرات را با یک ضربه و نگه داشتن نشان می دهد. اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی اندروید خود باز کنید و گزینه ی نظرات یکی از پست ها را لمس کنید تا نظرات باز شوند.

اکنون روی نظری که قصد دارید آن را پین کنید، یک بار بزنید و انگشت خود را نگه دارید.

این عمل نوار ابزار گزینه های مدیریت نظرات را در بالا نشان می دهد. اکنون روی علامت پین بزنید.

حال نظر منتخب پین می شود و بالاتر از سایر نظرات با نوشته ی Pinned کاملا شبیه به محیط آیفون، نشان داده خواهد شد.

برای لغو پین نظر باید بار دیگر روی آن ضربه بزنید و نگه دارید تا نوار ابزار مدیریت نظرات نمایان شود و گزینه ی پین را دوباره لمس کنید تا منو پاپ آپ لغو پین به نمایش درآید و با انتخاب گزینه ی Unpinned، پین نظر را بردارید.

منبع: زومیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *