فناوری های شناختی در خدمت محرومیت‌زدایی قرار می گیرد

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از حمایت از استارت آپ ها و طرح های محرومیت زدای شناختی در زمینه رفع محرومیت افراد معلول و توان خواه در نمایشگاه آبادیران خبر داد.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با برپایی پاویون شناختی در نمایشگاه آبادیران مشارکت خواهد کرد.

این پاویون با هدف تجهیز مراکز درمانی و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت، گسترش خدمات و توسعه محصولات مرتبط با معلولین و افراد توان خواه، کمک به توسعه زیرساخت های آموزشی در فضاها و مراکز آموزشی و بستر سازی در اجرای عدالت آموزشی در حوزه های دانش علوم شناختی برپا خواهد شد.

تیم های دارای طرح، استارت آپ ها و شرکت های فناور و دانش بنیان فعال در حوزه های سلامت شناختی و فناوری های آموزشی که از توانمندی و ظرفیت های لازم برای کمک به محرومیت زدایی و افزایش سطح رفاه و دسترسی در مناطق محروم برخوردار هستند، می توانند در این رویداد مشارکت کنند.

نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) با  هدف کمک به توسعه مناطق محروم از طریق معرفی ظرفیت های شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش ها، ایجاد اشتغال پایدار، توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات  این شرکت ها برای محرومیت زدایی، از 23 تا 25 خردادماه 1402 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبگاه نمایشگاه مراجعه کنند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *