قابلیت سیو مسیج به واتساپ اضافه شد

واتساپ سال ها پس از تلگرام میزبان قابلیت جدید Message Yourself شده است. همچون سیو مسیج تلگرام، می توانید در صفحه ی Message Yourself هرآنچه را که می خواهید ارسال کنید.

براساس نوشته ی GSMArena، واتساپ قابلیت جدید Message Yourself را دردسترس کاربران اندروید و آیفون قرار داده است. این قابلیت پیش تر در یکی از نسخه های بتا ارائه شده بود، اما از این پس به صورت گسترده دردسترس همه ی کاربران است.

Message Yourself واتساپ همان طور که از نامش پیدا است به شما امکان می دهد که به خودتان پیام دهید. این قابلیت در واقع عملکردی مشابه سیو مسیج تلگرام دارد و صرفاً شما می توانید صفحه ی Message Yourself و محتویات آن را ببینید.

می توانید در بخش Message Yourself یادداشت های مهم را بنویسید یا تصاویر و لینک های مهم را قرار دهید. آپلود اسناد و فایل های تصویری و صوتی نیز در این بخش امکان پذیر است.

تا قبل از انتشار Message Yourself واتساپ، کاربران این پیام رسان با ترفندی ساده می توانستند به محیطی مثل سیو مسیج دسترسی پیدا کنند. اگر یک گروه بسازید و تمامی اعضا را حذف کنید، عملاً به فضایی همچون سیو مسیج دسترسی خواهید داشت.

تلگرام سال ها است که سیو مسیج را ارائه می دهد. سیو مسیج تلگرام عملکرد بهتری دارد و آپلود فایل های حجیم تر را ممکن می کند.

منبع: زومیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 4 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *