فراخوان ماهنامه نسل مانا برای مشارکت در پویش صوتی محک تجربه دی ماه 1400

چه کسی هست که بتواند ادعا کند تا به حال برای خرید هدیه دچار وسواس و چالش نشده است؟ افراد به فراخور نوع ارتباطی که باهم دارند، انواع هدیه ها را برای هم در نظر می گیرند. فرق است میان هدیه ای که برای همسر، پدر و مادر یا دوست تهیه می کنیم. همه ما تلاش می کنیم هدیه ای را برای سایرین تهیه کنیم که هم معرف شخصیت خودمان و هم باب میل گیرنده هدیه باشد.

به همه مواردی که ذکرش به میان آمد، چالش های ناشی از نابینایی را هم اضافه کنید. یک نابینا در تصمیمگیری برای خرید هدیه چه نکاتی را در نظر می  گیرد؟ منابع شما برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب هدیه کدامند؟ از چه روش هایی برای روانشناسی مخاطب و انتخاب هدیه مناسب استفاده می کنید؟ چه تمهیدی را در نظر می گیرید که در دادن هدیه، اصل غافلگیر کننده بودن را هم لحاظ کرده باشید؟ تجربیات بد و خوب شما درباره انتخاب و خرید هدیه کدامند؟

این ها و بیش از این ها را قرار است شما به ما بگویید. صدا هایتان را حد اکثر تا سقف زمانی پنج دقیقه و تا تاریخ اول بهمن برای مسعود طاهریان ارسال کنید تا در چالش محک تجربه آنها را با سایر نابینایان هم به اشتراک بگذارد و آخر ماه بهمن، در شماره بعدی نسل مانا، ماحصلش را به قلم طاهریان مطالعه کنید. هدیه ای به رسم یادبود برای یکی از شرکت کنندگان در چالش محک تجربه در نظر گرفته خواهد شد.

تا روز اول بهمن فرصت دارید پیغام های صوتی تان را از طریق نشانی ایمیل Mas.Taherian@gmail.com یا شماره تلفن ۰۹۲۰۳۹۵۰۲۱۰ در پیام رسان واتسپ به دست مسعود طاهریان برسانید.

منبع: ماهنامه ی نسل مانا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + دوازده =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *