خدمات ویژه ی اسنپ دکتر برای معلولان

با شیوع بیماری کرونا، خدمات آنلاین در همه زمینه ها گسترش یافت. از جمله مشاوره های پزشکی و روانشناسی که این روزها رونق زیادی یافته است. سامانه “سوپر اپ اسنپ” یکی از تسهیل گران خدمات پزشکی و روانشناسی است که از یک سال پیش کار خود را شروع کرده است. اسنپ دکتر در زمینه های مشاوره پزشکی، روانشناسی، ویزیت حضوری پزشک در منزل، فیزیوتراپی، گرفتن  آزمایشات مختلف و .. فعالیت دارد.

اما به تازگی خبری از سوی اسنپ دکتر منتشر شده که بهانه تهیه این گزارش است اسنپ دکتر قصد دارد به معلولان و افرادی که دارای بیماریهای خاص هستند خدماتی چون مشاوره های ازدواج، فرزندپروری، توانبخشی، اضطراب و افسردگی و خدمات تخصصی پزشکی و تهیه نسخه های دارویی ارائه دهد. برای گرفتن اطلاعات بیشتر با روابط عمومی اسنپ دکتر تماس گرفتیم اما با تهیه گزارش به صورت نقل گفته های مسئول مربوطه موافقت شد. در این طرح که به نام “سلامتی ببخشیم “نامگذاری شده افراد معلولی که کارت معلولیت سازمان بهزیستی را دارند و همچنین بیماران خاص که کارت شناسایی مخصوص دارند می توانند از 28 تیرماه تا 11 مرداد با مراجعه به صفحه اینستاگرام اسنپ دکتر یا شماره واتساپی 09054657258 با ارائه تصویر کارت معلولیت و کارت ملی خود و اعلام شماره تلفنی که با آن در سوپر اپلیکیشن اسنپ ثبت نام کرده اند دو کد تخفیف دریافت کنند یکی برای گرفتن مشاوره پزشکی و روانشناسی و دیگری برای دریافت نسخه آنلاین خود تا سقف صد هزار تومان.

از این مسئول پرسیدم: اعلام این بازه زمانی به چه علت است و آیا این مدت تمدید خواهد شد؟ پاسخ این بود که در راستای مسئولیت اجتماعی و برای کمک به افراد معلول که در شرایط کرونایی، آسیب پذیرتر هستند این طرح اجرایی شده و در صورت استقبال ادامه خواهد یافت. گفتنی است اپلیکیشن اسنپ دکتر برای نابینایان دسترس پذیر نیست  هرچند این مسئول اعلام می دارد که علاقمند به دسترس پذیر کردن این سامانه برای نابینایان هستند تا آنان بتوانند به طور مستقل از خدمات آن استفاده کنند. اما تا حال تلاشها برای به ثمر رسیدن این دسترس پذیری به نتیجه کامل نرسیده است. به امید اینکه خدماتی این چنینی صرفا برای تبلیغات نباشد و با ادامه و گسترش و بهبود آن معلولان نیز بتوانند راحت تر از خدمات پزشکی بهره ببرند.

منبع: ایران سپید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *