سومین شماره ماهنامه مانا با ارائه یک مستند جذاب به تاجیکستان منتشر شد

مانا که به صاحب امتیازی انجمن نابینایان ایران منتشر می شود، سی ام اسفند ماه سومین شماره خود را با ارائه مطالب متنوع و یک سفرنامه صوتی به تاجیکستان منتشر کرد.

سومین شماره ماهنامه مانا
رو دنبال کنید و در ادامه، می توانید پادکست های سرویس های مختلف مانا رو هم دانلود کرده و گوش کنید.
در این شماره هم مثل ماه پیش، تهیه ویترینِ مانا به عهده تیمِ آذر‌ماسوله، حسینی و اوشلی بوده است. اشکان وظیفه تدوین و تهیه را به عهده داشته، حسینی متن را نوشته و اجرا را هم اوشلی عهده‌‌دار بوده است. ویترین را از اینجا بشنوید و اگر خوشتان آمد برای دیگران هم ارسال کنید.

اگر شنونده پادکست پیشخوان هستید می‌‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید. این بار پیشخوان ۶۷ دقیقه از کار در آمده است. این هم صحبت‌های علی‌اکبر جمالی و منصور شادکام، مدیر و قائم‌‌مقام انجمن نابینایان ایران است که چنانچه فعالیت‌های این انجمن را پیگیری می‌‌کنید، می‌توانید دانلود کنید. بازی‌بازِ علیرضا را هم از این لینک دریافت کنید. سفرنامه صوتی مجید سرایی به تاجیکستان را هم به ترتیب دانلود کنید که شنیدنش خالی از جذابیت نخواهد بود: قسمت اول، قسمت دوم، قسمت سوم و قسمت چهارم.

اگر مایل هستید فایل متنی ماهنامه مانا را یکجا در اختیار داشته باشید می‌‌توانید آن را به صورت پی‌دی‌اف از اینجا و اچ‌تی‌ام‌ال از این لینک بارگیری کنید.

11 دیدگاه دربارهٔ «سومین شماره ماهنامه مانا با ارائه یک مستند جذاب به تاجیکستان منتشر شد»

 1. سلام
  با تشکر از دوستان پر تلاش مجله ماهان و انجمن نابینایان ایران

  قسمت پزشکی خیلی مفید و جالب بود برام .
  امیدوارم انجمن و تشکل های مردم نهاد نابینا یان بتوانند همراه با سایر انجمنها و تشکلهای معلولین برای رایگان شدن و تصویب اجباری شدن آزمایش ژنتیک کاری بکنند

 2. سلام
  ممنون از تمامی زحمات دوستان در مانا.
  برای من مطالب قسمتهای : تجربیات والدین نابینا از ورود به دنیای خردسالان . و همچنین سلامت روان در افراد آسیب دیده بینایی در مقایسه با افراد فاقد اسیب بینایی
  مفید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 11 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *