Radio Garden روشی آسان برای دسترسی به ایستگاه های رادیویی

تصور کنید در حال استفاده از Google Earth هستید اما صرفا به جای بزرگنمایی روی کشورها می توانید روی هزاران نقطه سبز که هر کدامشان نماینده یک ایستگاه رادیویی هستند زوم کرده و به آنها گوش کنید. اپلیکیشن «رادیو گاردن» (Radio Garden) دقیقاً همین کار را انجام داده و گوش دادن به رادیو را آسان و مفرح می کند.

رادیو گاردن سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد اما از آن زمان تاکنون ظاهرش دستخوش تغییرات زیادی شده و توسعه دهندگان مشغول اضافه کردن هزاران ایستگاه رادیویی محلی و ملی به آن بوده اند. این سرویس در روزهای اخیر سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

اگر تاکنون نتوانسته اید رادیو گاردن را امتحان کنید حالا فرصت خوبی است چون اپلیکیشن آن برای iOS و اندروید منتشر شده و اگر نمی خواهید اپ آن را نصب کنید می توانید به نسخه وب سر بزنید. اگر از نسخه وب استفاده می کنید بهتر است از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده کنید، چون آنطور که دیجیتال ترندز اشاره می کند مرورگر Brave در حال حاضر به درستی با رادیو گاردن کار نمی کند.

برای استفاده از این سرویس کافیست پس از باز کردن نقشه روی نقطه دلخواه زوم کنید. زمانی که دایره سبز رنگ را با نشانگر ماوس به منطقه مورد نظر برده و روی یکی از نقاط قرار می دهید، ایستگاه رادیویی به طور خودکار شروع به پخش می کند. نام ایستگاه در حال پخش و همچنین ایستگاه های پیشنهادی در اطراف به شما نمایش داده می شوند و امکان جستجوی ایستگاه ها بر اساس کشور، شهر و نام ایستگاه وجود دارد. در صورت نیاز می توان ایستگاه ها را در لیست علاقه مندی ها قرار داد تا پیدا کردنشان آسان تر شود.

البته رادیو گاردن فعلاً تمام ایستگاه ها را ارائه نمی کند. برای مثال آفریقا و چین ایستگاه های بسیار بیشتری دارند که روی نقشه تنها برخی از آنها نمایش داده می شود. توسعه دهنده می گوید مشغول گسترش ایستگاه هاست و به زودی آنها را به نقشه اضافه می کند.

منبع: دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *