انتشار نسخه ی توضیحدار فیلم بادکنک سفید توسط سوینا با صدای گلاره عباسی

گلاره عباسی فیلم سینمایی «بادکنک سفید» را برای نابینایان توضیح دار کرد.

گروه سوینا در آستانه سال نو، نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «بادکنک سفید» ساخته جعفر پناهی را روز دوشنبه ۲۹ اسفند ماه در چارچوب برنامه فیلمخانه منتشر کرد.

این فیلم روز دوشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش شد و پس از آن، روی سایت سوینا در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را محدثه واعظی پور نوشته است. این برنامه در استودیو فراز ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است.

علاقمندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به فایل صوتی فیلم های سینمایی توضیح دار دسترسی داشته باشند.

این گروه پیشتر نسخه توضیح دار فیلم های سینمایی ایرانی «روز واقعه» با صدای افشین زی نوری، «دلشدگان» با صدای شبنم مقدمی، «مادر» با صدای احترام برومند، «بنفشه آفریقایی» با صدای علیرضا شجاع نوری، «باشو غریبه کوچک» با صدای پریناز ایزدیار، «خانه دوست کجاست» با صدای ستاره اسکندری، «یک بوس کوچولو» با صدای علیرضا آرا، «من، ترانه ۱۵ سال دارم» با صدای سارا بهرامی، «هامون» با صدای پرویز پرستویی، «روسری  آبی» با صدای رخشان بنی اعتماد، «مسافران» با صدای صابر ابر، «اجاره نشین ها» با صدای هوتن شکیبا، «درباره الی» با صدای فرشته صدرعرفایی، «به همین سادگی» با صدای مهراوه شریفی نیا، «بودن یا نبودن» با صدای بهناز جعفری، «گل های داوودی» با صدای ژرژ پطروسی، «مارمولک» با صدای بهرام افشاری، «لیلا» با صدای بی تا فرهی، «کلاه قرمزی و پسرخاله» با صدای نازنین بیاتی، «ناخدا خورشید» با صدای حسین پاکدل، «جدایی نادر از سیمین» با صدای ریما رامین فر، «پرده آخر» با صدای مهتاب نصیرپور و «مهمان مامان» با صدای فریبا کامران را در قالب برنامه فیلمخانه منتشر کرده است.

منبع: سوینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − یک =

لطفا پاسخ عبارت امنیتی را در کادر بنویسید. *